Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit tegyek? (Többi lent)

Most mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kaptam egy kártyát unokatesóméktól (SIM) az unokatesóm azt mondta hogy van rajta legalább 15k forint ajánékba.Megörültem ennek.Rávagyok kattanva egy játékra és elkezdtem beküldögetni sms eket 2000ft ért.De amikor megjött az hogy mennyi pénz van a telefonomon csomó minusz volt.Pedig nem küldtem olyan sokat de valószinűleg nem volt rajta 15k... Szerintetek most mit csináljak? Mert nem kicsi minuszba vagyok.Ha eldobom a kártyát akkor arra rájönnek azok akiktől van a kártya hogy minuszba vagyok? És felkeresnek? :( Segitsetek :(
2012. szept. 19. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem használod, akkor szerintem nem lesz semmi. Mivel feltöltős, akkor egyértelmű, hogy baj nem lehet.
2012. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha feltöltőkártyás akkor, hogy lehet vele mínuszba menni??????????
2012. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Úgy hogy leirásban van h egy játékba küldözgettem sms eket.És nem egyből jön vissza a pénz levonás hanem pár perc.

Köszi a segitséget még ha ha van válasz azt meghalgatom.

2012. szept. 20. 15:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!