Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Samsung Galaxy Mini 2 telefonom, raknák rá zenéket meg mindent, de a gépem nem érzékeli. Valamit le kell hozzá tölteni? Mert nekem már mondták, hogy KIES kell, próbáltam is, de nem volt jó. Valaki tudna segíteni? Esetleg valami linket adni ahonnan le tudnák valamit tölteni annak érdekében, hogy jó legyen. Előre is köszönöm.

2012. szept. 15. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha usbre gondolsz akkor kapcsold be a Média átviteli módot.
2012. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen USB-re gondolok. Köszi a választ majd megpróbálom megcsinálni.
2012. szept. 16. 07:49
 3/4 A kérdező kommentje:
És azt még le tudnád írni, hogy hogyan kell megcsinálni? Amikor bedugom, kiadja a telepítőt, a továbbra kattintok, majd azt írja, hogy szoftver kell. Csak nem tudom honnan lehet letölteni.
2012. szept. 16. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát elvileg a telefonon felül az állapotsoron kifogja adni,hogy csatlakoztatot eszköz,ha nem akkor a beállításokban valahol.

Én mivel nem akartam szoftvert frissíteni,hanem csak zenéket meg egyebet rárakni ezért nem használtam a telepítőt,hanem ha kicsit vársz mutatni fogja a gépen,belemész és oda másolód.

2012. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!