Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kikapcsol a telefon hívás...

Kikapcsol a telefon hívás után, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy kártyafüggetlen Sony Ericsson Xperia Neo-m. Július elején vettem, és ha hívok valakit utána NÉHA kikapcsol. Szóval felhívok valakit vagy felhívnak, felveszem dumálunk, és amiután leraktam/lerakta 1-2 perc múlva csak úgy ujraindul a teló, és visszadob abba a menübe ahol be kell írni a PIN kódot... mi lehet a baj? (Vodafonos vagyok)

2012. szept. 8. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
DE nem mindig csinálja ezt, kb 10 hívásból 2-szer!
2012. szept. 8. 16:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubba! Nekem ugyanezt csinálja és nagyon idegesít mert nekem a munkám miatt mindig készenlétbe kell lennie a telómnak. Este próbálok egy szoftver frissítést, hátha siker.
2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Frissítés után sem szünt meg a probléma.
2013. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet software vagy hardware hiba is. Nekem pl. az Xperia Mini Pro kidob a GPS-ből néha, vagy GPS miatt újraindul.

Ezekkel nincs mit tenni, meg kell tőle szabadulni mihamarabb!

Egy iPhone esetében a garancia mindenre kiterjed (így hallottam a telefon-tulajdonosoktól, mert én nem vagyok annyira avantgárd, hogy 150 ezerért vegyek telefont) és ha valami nyomorod van, azonnal javítják/kicserélik.

Sajnos ez a többi cégnél nem törvényszerű, ezért zsákbamacskát veszünk.


De ami a leglényegesebb: egy okostelefon egy cigis doboznyi számítógép! A NASA gépe is majdnem lefagyott a holdra-szállás alatt (szerencsére a program írója feltalálta a prioritást), egy okostelefon pedig milliószor komplikáltabb és több ezerszer több dolgot csinál másodpercenként! Ezért sajna előfordul, hogy lefagy. Mivel nagyon sokat dolgozik, gyakrabban fagy le. Akinek egy mezei, 3 ezr Ft-os telefonja van, ami egyszerre csak egy dolgot tud csinálni, az sokkal ritkábban fagy le!


Azt kell megértenetek mindannyitoknak, hogy a telefonok újak! A 4 magos proci, az oled kijelző, stb... ezek annyira újak, hogy még tele vannak gyártási hibákkal! És nem javítják ki őket, mert már az újon dolgoznak, amiben új hibák vannak. Ez nem olyan, mint a tárcsafék, amit legfeljebb fejlesztenek; ezt folyamatosan cserélik. Te felülnél olyan repülőre, ahol azt mondják: "vadi új, két hete fejlesztett pilóta, még semmi múltja, de kétszer annyi dologra figyel egyszerre, mint az elődje!Már képezzük az új zöld pilótát, aki tízszer annyi dolgot fog csinálni egyszerre!" ?


Félreértés ne essék, ez utóbbi nem jelenti azt, hogy egy okostelefon szar (bár nekem ez a véleményem róla)! Egyszerűen csak annyira új, hogy nem stabil.

2014. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!