Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a HTC készüléke...

Mi lehet a baj a HTC készülékemmel?

Figyelt kérdés

Még nincs egy hónapos a HTC One X telefonom, de valami máris nem jó benne. Tegnap kiírt valamiféle frissítést (annyira nem értek a telefonokhoz, meg nem is tartottam fontosnak ezért nem figyeltem meg), a HTC rendszert lehetett frissíteni, meg, hogy az EA játékokat támogassa a telefon. Frissítettem, és utána vettem észre, hogy problémák vannak. Az automatikus képernyő elforgatás hiába van engedélyezve, egyáltalán nem működött. Aztán odaadtam a kishúgomnak a telefont játszani, és megjegyezte, hogy ha balra dönti a telefont nem megy balra az emberke pedig kellene neki. Próbáltam a Beállításoknál kalibrálni a G sensort, de csak annyit írt ki, hogy a kalibrálás megszakítva.


Ennek köze lehet a frissítéshez? Mit tudok tenni, szervizbe kell vigyem?


Kérlek segítsetek, nagyon el vagyok keseredve, mert ez azért nem volt egy olcsó készülék. Tudom, hogy ez nem egy jelentős probléma, mégis zavar.



2012. aug. 27. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéne egy szoftverfrissítést csinálni, ha más nem, vissza állítani az előző verziót. Androidnál elviekben ez lehetséges.
2012. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs aktiválva a képernyő automatikus elforgatása funcikó
2012. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!