Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én nem ájultam el az új...

Csak én nem ájultam el az új Nokia Lumia készülékektől?

Figyelt kérdés

Az említésre sem méltó WP7 után azért nagyobb durranásra számítottam, főleg hogy a sajtótájékoztató közben nem egy bemutatásra várt dolog nem működött, amiket pedig bemutattak, megkérdőjelezhető hogy a telefonnal csinálták... gáz!


[link]


[link]



2012. szept. 6. 20:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért azt nem tudjuk hogy fog kinézni,ezek afféle látványtervek.Angol oldalon olvastam,hogy valami olyan alu ötvözet lesz ami nem karcolódik annyira,és nem árnyékolja az anntenákat,mert ugye ez az alu ház rákfenéje.Arra kíváncsi leszek,hogy a vezeték nélküli töltést hogy oldják meg egy fém házon keresztül.Mondjuk a Nokia mindig képes nagyot alkotni,ha technológiai újításról beszélünk.Iphone fan testvéremet mindig cukkolom,hogy szerinted hány Nokia szabadalom van a te iPhone5-ödben.:)Az biztos hogy hatalmas a Nokia mérnöki arzenálja most is nem csak a múltban.Hajlékony kijelző is várható 1.5 éven belül,persze ezt is 10év munka előzte meg.Hol volt akkor még az Apple telefon....: http://www.youtube.com/watch?v=lLD8RbKJwBw
2013. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!