Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én nem ájultam el az új...

Csak én nem ájultam el az új Nokia Lumia készülékektől?

Figyelt kérdés

Az említésre sem méltó WP7 után azért nagyobb durranásra számítottam, főleg hogy a sajtótájékoztató közben nem egy bemutatásra várt dolog nem működött, amiket pedig bemutattak, megkérdőjelezhető hogy a telefonnal csinálták... gáz!


[link]


[link]



2012. szept. 6. 20:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az ilyenek miatt nem is csoda hogy halófélben vannak, sokszor baleknak nézik az embereket. Egyébként meg a pureview jó technológia, eszükbe se jutott hogy azzal is csinálhatnák a felvételt? A Lumiákhoz inkább nem szólok hozzá mert csak felületesen olvastam róluk, de úgy tűnik nagy meglepetést nem hoztak.
2012. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Minden Windows Phone alapu telefon ilyen, nem ér pénzt egyik sem !
2012. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem tetszettek. Igencsak most fogok majd venni Nokiát, ha a 920-ast kiadják. ( Előtte informálódok a telórol, zsákba macskát nem szeretek venni!)


Én úgy vagyok vele, hogy várjuk ki a végét! Még tulajdonképpen be sincs fejezve a telefon! Majd akkor kell megnézni a kész van. De azt én sem értem, ennek most mi értelme volt, fél kész telefonokat bemutatni. :D


A Nokia kiadott egy közleményt! Amit alul lehet olvasni.


[link]

2012. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
mielőtt leoltanátok a lumiát, csak olyanok illessék már negatívumokkal, akiknek már volt vagy van ilyen mobilja..! nekem 800-am van, annyira imádom, az eddigi mobiljaim közül a legkedveltebb! a rendszere véleményem szerint eléggé összetett, sosem fagyott le,szép képeket csinál stb stb...50-60ezerért már kapni garanciával is, ennyiért számomra kétségtelenül a legjobb telefon!
2012. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

na jó, azért én is többet vártam az új Lumiáktól, de tény, hogy még nem árultak el mindent. Egyébként engem nem nagyon izgat a kamerázás telefonon..

Remélem előrukkolnak marha jó dologgal, mert így nem éri meg az árát, túl vannak árazva. (600 és 450 Euro)



[link]

2012. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 920 ára nagyon baráti, ha a GS 3-hoz hasonlítjuk. Az az S4-es snapdragon proci simán leelőzi a 4 magos processzorokat. A WP7 1 magon is villám gyors, nemhogy 2.

Egyet biztosan tudok, Lumiánál jobb WP mobil úgyse lesz, és nekem már célkeresztbe van egy 820-as.


Szerintem nagyon jó mobilok! Csak azoknak nem jó választás, akik szeretnek moddingolni (mint én, de komprumisszumot vállalom).

Kinek tetszik, kinek nem. Cégeknek tökéletes, főleg ha windows 8-at használnak. Amit elkezdtél gépen, ugyanazt befejezed mobilon.

U.i.: nem szeretnék senkivel sem vitázni :) nekem ez a véleményem.

2012. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vettem egy Lumia 800-at.Igaz én se ájultam el tőle de a mindennapi használatot figyelembe véve nem csalódtam.Gyors,megbizható,mint rendszer tekintetében,,mint alkalmazások tekintetében!
2013. jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minek kell egy ilyen trollkodós már-már fórumot indítani.Az az igazság,a Nokiának a második negyedévre nemhogy csődöt jósolnak,hanem nyereséget.Ameddig pl.a Sony még az elemzők jóslatához képest is 4szer annyi veszteséget produkált,ami azért nem kutya.(persze globál a cég,nem a mobil szekció). Tehát sok emberkének bejövős a Nokia.Szerintem már nem kell félteni.Jó telefonokat csinálnak,és még fognak is.: [link]

Ismerősömnek van 920-a,az tényleg bitang jó képeket csinál,szerintem a legjobb a 808 után.A videó meg brutális.Ezt szarul intézte a Nokia,de attól még az a kamera tényleg odab.sz.Egy ruszki sima 920 tulaj újraforgatta a bringás lányt poénból,nyomd fel 1080p-re azt látod,ez tényleg nagyon toppon van.: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yYzLX..

2013. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyom bejövős az az alu lumia. :)

Igazából én már hiányoltam az alumíniumot mióta megjelentek a lumiák.

2013. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!