Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ekkora árrés?...

Miért van ekkora árrés? Extremedigital 179.900Ft, Nextelshop 111.900Ft a Nokia Lumia 900!

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindeki máshogy csal az áfával.
2012. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg a garanciával.
2012. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, jól mondják az előttem szólók!

Ha az Extrém digitálnál veszed a készüléket, hivatalos 2év nokia garanciát kapsz.

Magyarul: beviszed a nokia szervizbe, és legkésőbb 2 hét mulva ismét nálad lesz.

A többi zug gsm-be ha vásárolsz, akkor 1 év üzleti garanciát kapsz, tehát ők szervizelik (egyszer csak, majd, soha napján kiskedden)...


Az Extrém digitál, a Speedshop, és a 220volt, de vannak még páran, akik becsülettel, itthoni forrásból (hivatalos)forrásból vásárolnak, így a 27%-os áfa is bekerül az állam kasszájába, amiből többekközt a nagymamád nyugdíját is finanszírozzák, míg ugyan ezen zug gsm-ek egy idióta törvényt kihasználva, 0%-os áfával árusítják, ezzel megkárosítva köztük téged is (ez is visszaköszön az adóemelésben).

Teccik érteni?

2012. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem!Én már vettem telefont a Nextelnél pontosan egy Nokia N8-at rendes 2 év Nokia garanciával.Itt is ez a helyzet,mármint a 2 év Nokia gari!

Nextelről idézem:"A feltüntetett ár a 27% áfát tartalmazza!"Akkor mégsem?Én nem bántani akarom őket.De akkor most csak a formalitás végett irják ki az ÁFA szöveget?

2012. szept. 7. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek, pl: beszorult árukészlet esetén, vagy szolgáltatótól átvett készülékek esetén.

Nem véletlen nem írtam, hogy a nextel árusítja áfa nélkül, csak azt írtam, hogy zug gsm...

Sokmindennel lehet mutyizni, hogy azt hidd, hogy hivatalos forrásból származó készüléket vettél, de sok esetben kiderül, hogy Németektől behozott, és mellé mutyizott itthoni garanciát adnak.

Hivatalos nagykereskedés akik mobilt forgalmaznak nincs sok, számszerint 3. Természetesen ennél jóval több van, de csak ez a három foglalkozik csak nagykereskedéssel, akik egyenesen a gyártótól vásárolnak. Tehát azt nem veszem nagykernek, akik ugyan ezektől, vagy külföldről behozott telefonokat 1000 Ft árengedménnyel árusítanak a kiskereskedőknek.

2012. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!