Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nokia Lumia 610-m. A...

Van egy Nokia Lumia 610-m. A Piactérről való letöltés ingyenes vagy plusz pénz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Nokia Autóval nevű alkalmazáshoz térképet és egy hangot. Ez ingyenes vagy ráterhelik a telefonszámlára?
2012. szept. 5. 20:51
 2/6 fairi1 ***** válasza:

vannak fizetős és vannak ingyenes programok..

ha pénzt kér a letöltésnél akkor fizetős, ha egyszerűen lemegy akkor ingyenes.

ha wifin keresztül töltés az adatforgalomért nem kell fizetni

ha 3g-n keresztül teszed akkor ingyenes adatkeretedet( ha van olyan) fogja fogyasztani a fájl letöltése

2012. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs ingyenes adatkeretem, akkor plusz pénz? És azt honnan tudom, ha 3G-n töltöm?
2012. szept. 5. 21:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha van wi-fi kapcsolat, automatikusan onnan tölti?
2012. szept. 5. 21:28
 5/6 fairi1 ***** válasza:

wp7-et nem ismerem annyira.

elvileg wifi esetén az élvez prioritást mobiladat felett és nézz körbe a teló beállításai közt...

mobiladat nincs benne az előfizudba véletlenül, eddig hogy neteztál, mindig wifi?

ha eddig ezzel nem volt baj akkor marketnél se lesz, ha program mellett az van ingyenes akkor ingyen van, főleg ha wifin töltöd le

2012. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A készüléket 3 napja vásároltam.
2012. szept. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!