Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg éri le cserélni az lg...

Meg éri le cserélni az lg l7-et egy lumia 610re?

Figyelt kérdés
Tudom nyers erőben elvileg jobb. De olyan szinten elegem lett az android, hogy mostantól wpre kacsingatok. Tisztában vagyok a rendszerrel is. Eddig eggyik androidos sem vált be amivolt. AZ lg l7em is ha zenét halgatok, meg a mobil net, és írok is valamit kész a telefon le fekszik anynira vége lesz. Rengeteg idegesítő androidos buggal is találkoztam, amik majdnem szinte minden telefonon jelentkeztek. Úgy tudom hogy a wp- zártabb, de egyben stabilabb, és megbízhatóbb rendszer, és 1 giga proci elég a stabil sebességhez. Igaz a lumia 610 gyengéb hardverben, de mint tudom android sokkal erőforrás igényesebb.Lumia 710.et vagy 800 at ,akarok, csak mivel hülye fejjel bele ugrottam az lgbe, nincs keretem rá.CSerélném, és sajnos eddig csak lumia 610akadt.. eggyik 800as se cserélné androidosra.. szóval. meg éri elcserélni vagy sem? a wp-n a proci meg minden, hogy gyengébb, fog ilyet tenni? vagy azért nem fogok ezzek a bssozantó dolgokkal találkozni csak ritkán?

2012. szept. 5. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
használati szempontból megérné neked, mert különben a 610 egy jó telefon, az ára az, ami ehhez képest több. csalódni akkorákat nem fogsz benne, mint a droidos telókban, ez biztos, de én azért még szétnéznék.
2012. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy giga proci...

egy giga proci.

Ezt fájt olvasni.

Amúgy te tudod.

2012. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt most mire mondod? lg l7=1 ghz proci, a lumia csak 800. arra írtam hogy egy giga proci kell a wp-nek hogy úgy menjen ahogy elvárja az ember.
2012. szept. 5. 19:03
 4/5 anonim válasza:

Én lecserélném a helyedben. 800-az proci van a 610-ben igaz, de ebből semmit nem érzek! (nekem is 610-em van) :DD ez vicces, hogy a WP7 futtatásához 1GHz-s proci kell. Ezek szerint a Windows és a Noia olyan telót adott ki amin nem fut a rendszer? Egy pár dolgo megnyitásában lassabb mint a többi WP-s teló (nem lassú, csak lassabb)

Itt egy video:

http://www.youtube.com/watch?v=-8E-6OlfoKI

2012. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is lumia 610-em van és énis próbálkoztam lg optimus l7 cserével :D

De sajna senkise akart velem cserélni :/

Nagyon lenézik a lumiákat nem tudom miért de szerintem nagyon jó kis telefonok :)

2013. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!