Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Www. Zippzarmobile.hu pénz...

Www. Zippzarmobile.hu pénz csalás, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Érdeklődni szeretnék,hogy mi a teendő a következőkben:

A [link] weboldalon rendeltem egy telefont garanciával.

6.hó 14.-én készhez is kaptam a terméket ami gyári hibás volt,ezt következő nap közöltem e-mailban az üzlet felé,azt ígérték kicserélik,ez a csere azóta sem történt meg.Jónéhány telefon hívás után sikerült elérnem azt,hogy a rossz telefonért futárt küldtek...de sajnos az új telefon azóta sincs a kezemben.



2012. szept. 4. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az átvételről gondolom kaptál elismervényt?
2012. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hívogasd csak még őket, vagy irány a rendőrség!
2012. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el a boltba!A Zippzazmobile-osok meg "csalók" ami már párszor beigazolódott!
2012. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bp1985 ***** válasza:
Vettél volna normális helyen telefont, nem ilyen tré hulladék cégeknél. vip-phone, zippzarmobile, gsm line, és társai.
2012. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Eleve nem nekik kellett volna futárt küldeni, hanem neked visszaküldeni a telefont a hatályos jogszabályok értelmében. És ezt 8 MUNKANAPON BELÜL.

Ha ezt nem tetted meg akkor már szívás mivel ebben az esetben nem kell visszaadniuk a pénzed hanem javíthatják a készüléket, de még van remény.


Hívogatod őket, megeresed a fogyasztóvédelmi egyesületet, vagy ha se telefon nincs se pénzt akkor marad a rendőrség.

2012. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

jelen pill se telefon se pénz,

ráadásul elérni sem lehet őket telefonon,úgyhogy már nem is próbálkozom.(hetekig hívtam őket min. napi 5x(mindig csak a félrebeszélés ment)

alternatív megoldás ként próbáltam infót szerezni fogyasztóvédelemnél különféle helyeken,de semmi...


egyébként ha mások szerint sem megbízható cég akkor miért nem lehet egyszerűen zároltatni az egész webshopot?!

2012. szept. 5. 00:03
 7/14 A kérdező kommentje:
egyébként megvan a fuvarlevél, számla és a jótállási jegy is
2012. szept. 5. 00:05
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Akkor még írhatsz levelet tértivel. abban leírhatod, hogyha nem kapsz új telefont vagy pénzt akkor kénytelen vagy feljelentést tenni. Mivel nincs màs lehetōség.
2012. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Akkor még írhatsz levelet tértivel. abban leírhatod, hogyha nem kapsz új telefont vagy pénzt akkor kénytelen vagy feljelentést tenni. Mivel nincs màs lehetōség."


Hehe, bűncselekmény hol van?

A rendőrök szeretik a viccet, de ez még annak sem jó.

(pl a gyakorikérdéseken is vannak komplett hülye kérdezők, mégsem jelenthetem fel őket)


Leírod a fogyasztóvédelemken a kis sztorid, mellékelve minden irományodat, ők meg tudják mondani hogy van-e valami keresnivelód, vagy szimplán megszivattad magad.

2012. szept. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igazából kipróbáltam már minden lehetőséget a rendőrségen kívül, de én már nem feltétlenül azt a 30e huf értéket szeretném visszakapni elsősorban..
2012. szept. 5. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!