Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Előfizetéses) Blackberry...

(Előfizetéses) Blackberry Curve 9320-as telefonhoz érdemes BIS-t kötni? (többi lent)

Figyelt kérdés
BB curve 9320-ast akarok majd venni, előfizetéssel (mielőtt mindenki a Bold-okat ajánlaná,leírom,hogy azokra nincs pénzem.)Szóval máshol már láttam ,hogy érdemes lenne BIS-t kérni hozzá,erről szeretnék még érdeklődni,hogy ezt mit is tud, miért érdemes ,és hogy mennyibe kerülne? (előfizetés mellé).A válaszokat előre is megköszönöm! :)

2012. szept. 1. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Blackberry tulajként azt mondom megéri. Először is ha a telefonodon sokat mobil internetezel ez alaposan lecsökkenti az adatforgalmad (tényleg jó tömörítéssel dolgozik. Közel harmadolja majd a forgalmat)


BIS nélkül nem éred el közvetelnül (csak böngészőn át) az email fiókod. Nincs BlackBerry maps ami a blackberryk navigációs szolgáltatása. Nincsenek összetett BBM funkciók. Van aki úgy tartja nélküle a telefon nem ér semmit, ez azonban nem igaz.


A Curve nekem sem a szívem csücske. Ha valahogy mégis ki tudod hajtani a Boldot jobban fogsz járni és más lesz a véleményed később a márkáról. Megkérdezhetem miért esett a választásod erre a készülékre? Mit vársz tőle?

2012. szept. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ.Másodszor Curve-et azért akarok venni mert: olcsó(Bold-ra nincs pénzem,hiába a legjobb),meg üzleti és magán célokra is szeretném majd használni.És még annyit kérdeznék,hogy T-mobil előfizetés mellé mennyibe fájna BIS-t kérni hozzá? :)
2012. szept. 2. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Régóta nem használok BIS-t. Sokat utazok külföldre és ezzel nem voltak túl rugalmasok az előfizetések. Meguntam és lemondtam. Nem hiányzik.


1000-2000 ft körül van a plusz amit hozzácsap, de van olcsóbb is illetve van ahol az előfizetésbe be van építve. Ezt nem tudom. Menj be a T-hez és ők elmondják szépen mit tudnak ajánlani. A Vodafonnak most volt egy olyanja, hogy 690ft ért kapod a szolgáltatásuk egy alap formáját (protect nélkül 3 email fiókkal :) vicces gyerekek ülnek ott) az előfizetésed mellé.


Amiért én Blackberryt használok az a fizikai gombsora és az, hogy mint telefon és üzenetküldő nagyon hatékony (valamint hogy olcsón megkaptam :P). De minden másban jobb egy bármilyen másik készülék. Ezt elismerem. Ha androidot, windows phonet vagy akár csak symbiant telepíthetnék rá... hát lehet megtenném. Hozzáteszem: Magát a felületét szeretem, nem ezzel van a baj.

Az egy funkció amit nagyon hiányolok az az offline Térkép. Ez miatt kellene BIS egyedül de ezt ingyen megkapom bármelyik másik készüléktől.


A Curve problémája, hogy olyan szinten spóroltak ki belőle anyagot, hogy az már fájdalmas. Volt, aki azt mondta, olyan vékonyak benne a vezetékek, hogy egy kisebb erőbehatás is elég ahhoz, hogy elszakadjanak és ha a meghibásodási arányt nézem ezeknél a készülékeknél, ezt bátran el is hiszem.

Nem véletlenül próbál minden Blackberry tulaj lebeszélni másokat a Curve-krők.


Most 2013ban jön a BB10 ami paradigmaváltást ígér a mobil kommunikációban. Meglátjuk.

2012. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a választ is. :)
2012. szept. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!