Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGÍTSÉG! NAGYON FONTOS! (...

SGÍTSÉG! NAGYON FONTOS! ( többi lent)?

Figyelt kérdés
A próblémám az az lenne hogy a Samsung galaxy S plus telefonomon mintarajzolás a kód. A kistestvérem elvette a telefonomat és addig próbálkozott a mintával amíg a telefon le nem zárta magát (mintha el lopták volna) ha beakarok lépni akkor kéri a google fiókomat, amire nem tudom se a felhasználó nevet se a jelszót mivel anno csak bepötyögtem valamit gondoltam már úgy se lesz rászükségem :// Mi lehetne tenni ez ügyben ? A válaszokat előre is köszönöm :)
2012. aug. 30. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Factory Data Reset. Nézz utána hogyan kell (Recoverybe kell belépni, majd utána ott wipe data/cache).


De ez minden adatot eltüntet a telefonodról. A mentéseidet, a játékaidat, a programjaidat, az smseid, a névjegyzékedet, a beállításaidat, wifi jelszavakat stb...(Az SD kártyáról nem töröl semmit, ahhoz nem nyúl hozzá, csak a belső memóriáról mindent)

2012. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi igen valami ilyesmi programot kerestem volna. De nem találom hogy kell megcsinálni úgy hogy a telefonba bele se tudok lépni csak olyan megoldást találtam ahol egy számot hívott fel. de mivel nem tudok a telóba belépni ezért ez felejtős ://
2012. aug. 30. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd. A LOPOTT TELEFONT ADD VISSZA A TULAJDONOSÁNAK!

Hányszor teszed ezt a kérdést a "talált" S plussal kapcsolatba itt még fel.


Máshogyan nem tudom, hogy mondjuk. Ezek a mechanizmusok amiket leírtál pont az ilyenek ellen vannak, hogy ne tudd feltörni csak úgy és használni. A google fiókodat gyanítom azért nem tudod mert nem a te google fiókod. Azért remélem az eredeti tulajnak hogy mi újság


Természetesen ha tévedek (és pont kísértetiesen hasonló problémád van mint annak akivel ebben az esetben keverlek) és a telefon a tiéd, vidd be a szolgáltatódhoz és ők örömmel megoldják a problémád, rövid idő alatt. Ha viszont nem úgy készülj fel rá, hogy az IMEI alapján megfognak végre.

2012. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyanusítást.Nem értem akadt egy problémám, segítséget kérnék és egyből ez megy. A szolgáltatós választ pedig köszi én is arra gondoltam csak először megkérdezem itt hátha tud valaki segíteni és itthon is meg tudom oldani.

És hidd el nem lesZ semmi probléma a szolgáltatónál mivel a telefon AZ ENYÉM!!!!!!!

2012. aug. 30. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké. Nem megbántani akartalak de nagyon sok az egyezés a problémáddal és egy másik kérdező "problémájával". Aki gyaníthatóan elemelt egy Samsung Galaxy S plus telefont és megpróbál valahogy hozzáférni.


Naponta kétszer fel is teszi a kérdését más más körítéssel.


Ha a telefon valóban a tiéd ilyen esetben a szolgáltató tud segíteni. A google accountodat pedig csináld meg rendesen. A fél android ahhoz kötődik és sok helyre van hozzá szükséged. Javaslom derítsd ki a jelszavad mielőbb.

2012. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha a szolgáltató segít akkor meg csinálok szerintem egy új google fiókot ha még menthető a dolog.Mert a számítógépen egyszer már beléptem a fiókba és megjegyezte a felhasználó sajnos a jelszót nem és az is valahogy így néz ki hogy bnchskf@gmail.com :/ és gyanítom hogy a jelszó is. Mivel egyik haverom csinálta meg mivel marketre kellet és odaadtam neki hogy csinálja meg mert ér hozzá és összevissza beírtunk valamit gondolva már úgysem kell mivel csak a market miatt használjuk telefon meg úgyis megjegyzi a jelszót és mindig bejelentkezve marad.
2012. aug. 30. 13:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!