Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a havi mobilszámlátok?

Mennyi a havi mobilszámlátok?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam ki a kérdést, itt vagyok a legtöbbet, és itt sok anyuka van,akik azért tudják hol lehet spórolni,szóval gondolom a telefonszámlára is figyeltek.

Kettőnknek most az új törvénynek köszönhetően 16ezer körül van(eddig 10 körül volt) és ez így már picit sok.

Mondtam anyumnak, hogy nézünk új csomagot,azt mondta ne gondoljam, hogy ennél jobban ki tudom majd hozni....hát pedig a 16 ezer az kicsit sok,még akkor is ha ketten használjuk.

Vagy anyum jól mondta?Esélytelen, hogy találjak olyan csomagot,amivel(ha ésszel beszélünk)kijövünk 10 körül,esetleg alatta?

Internetet abszolút nem használunk telefonon.


2012. aug. 23. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Apámnak havi 20.000Ft körül mozog,de ő üzleti ügyekre használja.

Anyám-tesóm-nekem:12.000-16.000Ft körül.

2012. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát hármótoknak max 16??ez jó...és milyen csomagban vagytok,kinél?
2012. aug. 23. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Úh, akkor mi nagyon jól beosztjuk.Lányomnak előfizetéses, havi 3000 körül van.Én kártyát használok, nekem elég 1 évre 5000 ft-os.Van vezetékes teló is, de szinte sosem használjuk.
2012. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy mikor és kiket hívsz, de ennél szerintem van olcsóbb megoldás az tuti.

Mondjuk mi a férjemmel egymást hívjuk leggyakrabban. Benne vagyunk egy egyházi flottában, így egymást és mindenkit aki benne van, azokat ingyen hívjuk, ingyen megy az sms, és ezen felül havi 60 ingyen sms bármilyen hálózatba, plusz a havi díj teljese egészében lebeszélhető. Nekem 3000 Ft körüli a számlám, a férjemnek 100 megás internet előfizetése van, így neki 5-6000 körül van. Most a változással nem tudom mennyi.

Azt tudni kell, hogy mi a telefonra nem figyelünk, mert alapelvünk, hogy még ha sokba is kerül, a kapcsolattartás fontos, és többgyerekesként gyakran csak telefonon keresztül megy.

2012. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyámnak, és nekem összesen 4.000Ft. Plusz 1.000Ft nekem a Telenor klikk. (Alaptarifa 2, 350Ft/fő munkahelyi kedvezménnyel)
2012. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3000 egy hónapra??ez is jó!!

Szóval akkor ha figyelünk,akkor ki tudnánk hozni olcsóbban....írnátok esetleg díjcsomagokat??

2012. aug. 23. 15:56
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen,nekünk is jó lenne egy flottába belépni,de sajna nincs rá lehetőségünk...

Mi is leginkább egymást hívjuk,én 1 hónapban 1-2-3x beszélek hosszabban valakivel(kb 20 perc fél óra,de nem mindig).Férjemre ez nem jellemző,inkább rövidebbeket telefonálunk.

Az még belefér,hogy néha mikor jobban "elengedem magam" többet fizessünk,de hála az új törvénynek a voda most nem a percdíjat hanem az alapdíjat emelte nem is kicsit,így már túl sok nekünk a havi számla.

Szóval leírnátok melyik díjcsomag vált be nektek?:)

2012. aug. 23. 16:01
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Céges 40-60k között mozog, saját 5-8 között megáll már.
2012. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!