Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Mit tegyek?

Sürgős! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy telefont ami elöször a hugomé volt (samsung galaxy ace ) és ezen a telefonon be lehet állitani minta rajzolós kódot és én azt szépen elfelejtettem ... és most nem tudom használni a telefont, mert e-mail cimet meg jelszót kéne megadni, amit ahugom elfelejtett. Az lenne a a kérdésem h nincs vmi más módja annak h használni tudjam a telefont ??

2012. aug. 20. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hú ez két szőke nős kérdés
2012. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hangerő Fel + középső gomb(Home) + bekapcsoló gomb


A gombos módszer ajánlom.Kikapcsolt állapotból kell kezdeni, és mindhármat nyomva kell tartani, amíg rezzen a teló és életre nem kel.Lesz egy opció, hogy "Wipe data/factory reset", a hangerő fel-le gombokkal tudsz majd lépkedni, a bekapcsoló gombbal pedig nyugtázol.Tehát ellépkedsz a factory resetig, majd megnyomod a bekapcsoló gombot.

A telefont visszaállítja a gyári állapotba, minden adat törlődik.Innentől kezdve meg használd a saját gmail címed, és igyekezz te se elfelejteni.


Mellesleg, amikor kéri az email címet, és a jelszót, akkor van a bukta (még ha tudjátok is), ha nincs aktív netkapcsolat épp a telón, mert akkor nem tud segíteni.


Marad a hard reset, így viszont minden adat törlődik.

2012. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Tőled is megkérdezem, hogy egy napjába többször használt mintát hogy a bánatba tudsz elfelejteni???
2012. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha nekem nem az jön ki :@
2012. aug. 20. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát mi jön ki? Ha download mode jön ki, akkor próbáld meg a hangerő fel helyett a hangerő le gombbal.


De a másik kettőt továbbra is nyomd mellé.

2012. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!