Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 12 éves fiú kaphat egy...

Egy 12 éves fiú kaphat egy 150 ezer forintos telefont ha a 3/4 ő fizeti? Szülők mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem elég lesz majd neki ha kitud magáért állni mert jönnek a nagyok aztán elveszik tőle... gondolom nagyon szeretné meg minden de szerintem a negyedét elég lenne telefonra költeni majd ha megnő 16-18 éves korában jobb ezt de ha ezt kapja akkor tiltsd meg neki hogy iskolába vigye mert ott tuti hogy van néha "lopás" osztálytársaknak is nagyon de nagyon megtetszhet szóval vagy egy olcsóbb amit bárhova vihet vagy az amit kinézett de csak otthonra vagy ahol biztonságban van.
2012. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha tud vigyázni rá, akkor igen.

Hogyha úgy ismered, hogy nem tud vigyázni rá, akkor szerintem nem éri meg kockáztatni.

De mindenre van megoldás, max 5000 - 10 000 forintért lehet venni rá bőrtokot minőségit, és ha abban tartja, akkor gyakorlatilag védve van a sérülésektől.

Egy olyan telefon ami ennyit ér, az biztos el van látva Gorilla Glass képernyővel, tehát karcálló és ha tokban tartja, akkor a hátlapot is karcmentesen lehet tartani.

U.I. Szerintem hogyha ennyi pénze van, akkor hagyjátok hogy vegye meg úgyis ő fizeti, és akkor remélhetőleg vigyázni is fog rá, amúgy milyen telefonról lenne szó?

2012. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges még egy idősebb srácnak is ennyiért telefon... Iskolába főleg...
2012. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nokia Lumia
2012. aug. 16. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
csak azt ne
2012. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
pff. elkényeztetett h*lyegyerek. vegyetek neki inkább egy galaxy minit, vagy motorola defyt, a többiből meg ruhákat, stb! majd ha gimis lesz akkor kaphat komoly telefont!! de ha tinálatok a csapból is a zöldhasú folyik. egyébként nokia lumiából van olcsó is. tökéletesen megfelelne neki. Wifi, GPS, 5MP+vaku
2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt az egyet ne, hihetetlenül túlvan árazva.
2012. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen tudással sokkal jobb készülékek vannak, kb. 100 000 forinttal olcsóbban.

Sony Ericsson Xperia Neo V elég lesz neki.

2012. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 fairi1 ***** válasza:

Lumia 710 bőven elég lenne neki, teljesen korrekt, az ára is OK. lumia és wp ha ezek fontosak..

Olcsó androidosak nagyon felejtősek, galaxy mini és társai kínszenvedések...


lumia 800 is elviselhető árilag, a lumia 900 nagyon túlárazott...

2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lumia 900at ne, nem jó telefon, inkább Sony Xperia S t vegyél neki.

Amúgy szerintem fölösleges ennyiért telefont venni egy 12 éves gyereknek, úgyse használná ki.

Inkább vegyél neki egy Sony Xperia Sola t, nagyon jó telefon korrekt áron.

2012. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!