Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az Xperia...

Mit gondoltok az Xperia termékekről?

Figyelt kérdés
Mivel ugy hallottam nem annyira erőssek, és nem birják ki annyira tovább, mint akár egy Nokia. Igaz ez? Mégsem annyira jók ezek az Xperiák??
2012. aug. 16. 12:09
 1/8 anonim válasza:
Én ki nem alhatom eszt a márkát de itt is sok az Xperia párti
2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak XOÉRIA-ja van és nagyon meg van vele elégedve,de én is NOKIA párti vagyok.
2012. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nektek ki mondja ezeket a baromságokat, de jobb lenne, ha nem hinnétek el mindent. A Nokia telefonok régebben voltak jók, ma már sz@rok. Az Xperia telefonok korszerűek és k.rva jók
2012. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé megbízhatóak és jók.
2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem live with walkmanem van, ami kb xperiának számít, elég jók.
2012. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az uj Sony sorozat valoban nagyon jol sikerult. En sajnalom kicsit hogy megtartottak ezt a nevet mert nagyon ossze lehet mosni a regi ericsonos sorozattal. Azokkal nekem csak a bajom volt.

A Sony viszont talpon akar maradni es az uj sorozattal, designal nagyon beerositett az androidos piacra.


Nokiak nem lennenek rosszak, csak szoftveresen le vannak maradva (pont mint a Blackberry) eppen ezert szepen lassan veszitenek minden nap egy kicsit.

2012. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az xperiák nagyon jók és megbízhatók, ráadásul az egyik legjobban beárazott termékek a piacon.
2012. aug. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az xperiak az egyik legjobb telefonok a piacon. Nekem xperia U-m van, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.


A nokiak nagy része jelenleg sz@r a symbianos op. rendszer miatt.

2012. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!