Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ért valaki a Sony Ericsson...

Ért valaki a Sony Ericsson xperia x8 telefonhoz?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy azok a telefonszámok, amik nincsenek a telefonomban elmentve, azokat nem tudom se én felhívni, se ők hívni engem, csak miután már elmentettem... Az még oké, hogy én nem tudok csak úgy hívni, de hogy más se??!! Nagyon szeretném, ha egy hozzá értő ember tudna nekem ebben segítene, mert nagy szükségem lenne rá! Előre is köszönöm szépen a segítséget!
2012. aug. 16. 00:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem találok sajnos a beállításokban sem erre vonatkozóan semmit, és már kezdek nagyon mérges lenni emiatt, hogy senki nem tud felhívni, akinek nincs meg a száma. Mit lehet tenni?
2012. aug. 16. 01:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyári 1.6 / 2.1 ROM van a készüléken, vagy főzött ROM?

A minap próbálkoztam én is a telefonban lévő telefonszámokat áthelyezni a SIM kártyára, de sajnos nem találtam meg ezt a funkciót!

Szerintem szoftveres hiba lesz a készülékeden, érdemes lenne egy Hard Resetet nyomni, talán helyrehozza.

2012. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2012. aug. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!