Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a galaxy...

Mi a véleményetek a galaxy mini 2-ről?

Figyelt kérdés

telefont szeretnék vásárólni és ez a telefon tetszett meg csak nagyon sok kritikát olvastam róla és ez elbizonytalanitott.olvastam hogy xperia mini prot ajámják helyette és nekem az van és egy nagy sz@r.

Szeretnék egy nagyon jó telefont ami nekem fontos hogy nagyon jó legyen a hangzása sok zenét halagatok és jó legyn rajta az androidos rendszer és gyorslegyen az internet



2012. aug. 16. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Mért a Huawei nek nem armv7 es processzora van? -.-

Képzeld el, hogy egyre jobbak a kínai telefonok.

A Samsumg meg hol ad minőséget?

És miben jobb a Samsumg Galaxy Mini2 a Mini Pro nál? :)

2012. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kisvuk29 ***** válasza:

Nekem mini prom van és szerintem jó.

Armv7 1 Ghz.

Szerintem itt sokan az x10-esre gondoltak.

2012. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem mini 2-m van és nagyon szeretem sőt két hátlap is volt a csomagban szerintem nagyon megéri a net pedig gyors rajta és jó a hangja
2012. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kisvuk29 ***** válasza:
Sokan írták,hogy a mini 2 procija fényévekkel veri a mini pro-t.Elmondanátok,hogy veri?Ja és plus az xperia-nak,hogy teljes QWERTY-je van.
2012. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miben is veri a mini 2 az xperia mini pro-t?

-Semmiben, sőt még drágább is, és gyengébb a hardver benne.

Akkor melyik a jobb?

Az xperia mini pro, és egyébként az xperia tipo is jobb a mini 2-nél, mert ugyan olyan hardver van bennük, de a tipo az olcsóbb, és ics van rajta, míg a mini 2 nem fogja soha gyárilag megkapni.

2012. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit vettél, kérdező?
2013. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!