Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y vagy mini?

Samsung galaxy y vagy mini?

Figyelt kérdés

Kérlek ne mondjatok más telókat.

Én az y-ra gondoltam, hogy megvegyem mert össze is hasonlítottam a két telefont és elvileg az y olcsobb és többet tud.Most személyes tapasztalatokat szeretnénk hallani

de nem szeretnénk sok mindent letölteni rá inkább internetezésre használnám nem lenne sok alkalmazás úgy akadozna?


2012. aug. 16. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Kettő közül az Y.

De annyiért van Huawei Ascend Y200.

Most figyelj rám.

A huaweinek sokkal nagyobb kijelzője van, és amikor netezel akkor mégis számít a kijelző mérete.

Az Y-nak annyira kicsi a felbontása (240x320), annyira hogy nagyon összesűríti a részleteket, már csak ezért is jobb vétel a Huawei Ascend Y200 (320x480 , de ettől sem kell csodát várni, de mégis egy oldalt megtud jeleníteni rendesen).

Hogyha már a netezés-nél tartunk, akkor téged nem zavarna, hogy startból flash tartalmakat nem tudja megjeleníteni?

-Tudod azokat a bannereket, vagy pl. egy játékot, vagy videókat.

Processzora is újabb, ami az Galaxy Y -van van, az már régi processzor, a Huaweiben armv7-es van, ami sokkal gyorsabb képes megjeleníteni a flash tartalmakat, és sok olyan alkalmazás van, ami igényli az armv7 processzort.

2012. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem is írtam, hogy 240x320a-s felbontásra több ezer alkalmazás nem érhető el. A lényeg az, hogy ne vegyél ilyen telefont, nem érnek semmit szó szerint, és ja bocsi az offért.

Remélem sikerül lebeszélnem róla.

2012. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cloofer ***** válasza:

Samsungot semmiképpen!!!

Huawei Ascend Y200 akár hogy is tiltakozol fényévekkel jobbak mint a Samu-k.

2012. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak az y200-at tudom ajánlani, minden tekintetben jobb a galaxy y-nál, és még olcsóbb is.
2012. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!