Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 érdekesség, de miért?

IPhone 4 érdekesség, de miért?

Figyelt kérdés

iPhone 4-em van, telefonkönyvemben elég sok olyan ember van, aki régebben facebook-on ismerősöm volt, azóta meg nem.

Szerintem nem lehetséges, illetve facebook-om nem is jelezte, hogy bárki visszaigazolt volna, de most olyan emberek lettek az ismerőseim, akik telefonkönyvemben benne vannak.


2012. aug. 16. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg érdekes :) Ilyet még nem is hallottam.



Kapcsold ki a névjegyzékben a facebook ismerősök megjelenítését.

2012. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ki van, pont ezért, mert tudom, hogy visszafelé bele a névjegyzékbe tud facebook kontaktokat szinkronizálni, de hogy a saját névjegyzékemen keresztül automatikusan bejelöli a felismert embereket...na de szerencsére csak 8-9 embert talált, akit éppen észrevettem visszavontam, meg telefonból is kitöröltem őket, úgysincs rájuk szükségem már.
2012. aug. 16. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!