Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Behalt a telóm? Nem töltöttem...

Behalt a telóm? Nem töltöttem fel kb.3 hétig az új nokia c1-01 telóm és most meg nem reagál a töltésre

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Bedugod a töltőt, és semmi visszajelzés, hogy töltene?

Elképzelhető, hogy az akkumulátor halt be, de az sem kizárt, hogy a telefon.

Az akkura mérj rá multiméterrel, hogy meg van-e a feszültség benne, s akkor már nagyjából lehet következtetni, hogy melyik rész halt meg!

2012. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az akkukat mindig bizonyos szintig töltve tárolják. Ha 3 hétig kikapcsolva volt, akkor működni kellene az aksinak. Ha lemerítetted és nem töltötted fel három hétig az új aksit (és persze új mobilt, de az jelentéktelen), szerintem akkor is mennie kellene az aksinak, csak lehet, hogy pár hónapon belül dobhatod ki. Szóval a mobilra gyanakszom.
2012. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd "tölteni" 30percig. Ha nem jó, vidd vissza.
2012. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem volt hogy 3-4 hónapig állt a telefon, rádugtam töltőre, nem csinált semmit, én is megilyedtem, aztán egy 10 perc múlva nekiállt tölteni, és azóta is tökéletesen működik
2012. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!