Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tanácstalan vagyok, tudnátok...

Tanácstalan vagyok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Lenne 1 olyan hibám hogy letöltöttem az angry birds space ingyenes verzióját, és játék közbe azt csinálja a mobil hogy néha néha kifagy és visszalép a háttérképhez, néha újraindítja a játékot, néha meg "esc-et nyom" a játék közepén és megáll. persze nem csak ennél a játéknál csinálja ezt, a rio és egyéb változatoknál is.

-Huawei Ascend Y 200 Android: 2.3.6


2012. aug. 5. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem válaszol az az egy millió ember, aki mindenkinek ezt a telefont tanácsolja, hiszen ez csúcs szuper és lehetetlen, hogy bármilyen baj legyen vele. Talán úgy kellett volna kiírnod a kérdést, hogy valamelyik Samsung Galaxy telefonról írsz, hogy azok hibásak, akkor Bambusz, Yupiter, CGmatula és barátaik azonnal jöttek volna és erőszakkal győzködtek volna, hogy Huawei Y200 telefont vegyél, mert azzal aztán soha semmi bajod nem lesz..
2012. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:) Hát igen, lehet ilyen is. Az az igazság, hogy az Ascend Y200-nak kicsit hardverigényesebb az AB Space.


Esetleg frissítsd a szoftvert.

2012. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom :)
2012. aug. 6. 12:40
 4/5 A kérdező kommentje:

nincs rendelkezésre álló frissítés:(

(hozzáteszem ez az első androidos mobilom szal még szoknom kell)

de attól még nincs frissítés :(

2012. aug. 6. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha szervizbe viszed. Ha garanciális, akkor ingyen megcsinálják a frissítést.
2012. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!