Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon illik egy 13...

Nóri2 kérdése:

Milyen telefon illik egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Egy kb max 65ezer forintos telefont szeretnék de nemtudom milyet...(csak annyit szeretnék még kikötni h fehér legyen:D)

2012. aug. 4. 10:58
 1/6 anonim válasza:
Samsung galaxy ace la' fleur változatban! Én is 13 vagyok, és arra gyűjtöm a pénzem. :))
2012. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öreg hiba.
2012. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Huawei y200, Sony Ericsson Xperia Mini/Mini pro, Sony Ericsson Live with walkman, Alcatel OT 995, Xperia Neo, Arc, talán egy Sola is kifutja belőle.


Első:


Remélem azt tudod, hogy kb. egy 25-30 ezres telefonra gyűjtesz egy rakat pénzt, bármennyibe is kerüljön, és attól, hogy szép és virágos, még meg fog gyűlni a bajod vele?!

Nem lebeszélni akarlak róla, azt veszel, amit akarsz, de remélem tudod...

2012. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az első választ köszönöm:)
2012. aug. 4. 11:25
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:D
2012. aug. 4. 11:26
 6/6 anonim válasza:
Az első válaszadó vagyok. Na persze, tudom jól, hogy mennyit ér... pont ezért várok még vele, hogy annyi is legyen az ára. Kell az az idő úgyis, hogy kigyűljön a pénz.
2012. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!