Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ügyvédhez milyen telefon...

Egy ügyvédhez milyen telefon illik?

Figyelt kérdés

Kisebb kijelző de okosabb vagy nagyobb kijelző de butább?


Név szerint wildfire s és galaxy ace?


2011. aug. 13. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Blackberry.


Amúgy oké, hogy ügyvédnek kéne telefon, de csak úgy, vagy ügyvédkedéshez is használni kéne?

Blacberry jó üzleti telefonokat csinál, a legjobbakat.

Amúgy inkább Ace

2011. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nekem is rögtön ez ugrott be. Ügyvéd - Black Barry
2011. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen a munkámhoz is kellene.Én e kettő közt gondolkodom.Sokan mondták,hogy iphone,de nekem nem kell ilyen telefon.Nem tud sokkal többet ezeknél.Szerintem a 14-15 éves gyermekeknek és a nagy üzletembereknek van kitalálva.A gyermek könyörög utána pedig csak mutogatja másnak.Erre sok ember azt mondta,hogy irigy vagyok,nincs rá pénzem,hát egy ügyvédnek?
2011. aug. 13. 20:00
 5/20 A kérdező kommentje:

nekem nem üzleti ügyben kellene.csak kellene bele egy jó operációs rendszer,érintőképernyős legyen,tudja internetezni,jól kezelhető legyen.blackberryt nem szeretnék.


Ace-htc 1-0

2011. aug. 13. 20:02
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
blackberry eggyértelmüen ügyvédhez illő telefon , de NEHOGY ANDROIDOT vegyél akkor már iphone (sokkal jobb mint az androidos telók)
2011. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Furjadék* ***** válasza:
wildfire s, ha android, márcsak a felhasználói felület miatt is....
2011. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 bp1985 ***** válasza:
Incredible s, vagy tényleg egy bb. Annáél jobb üzleti telefon nincs.
2011. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egy incredible s lesz végül.
2011. aug. 13. 22:14
 10/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen androidot futtató készüléket javaslok. Sokkal nagyobb náluk a lehetőségek köre, mint bármelyik más operációs rendzsernél.

Elképesztően testreszabható. És nem mellesleg van rajta sms státusz:) + nem kell szarakodnod (már elnézést) a szinkronizálással


Azt az egyet nem értem, hogy miért lenne butább egy telefon a nagyobb kijelzőtől.


Egyébként sokkal gyorsabban tehet írni egy jó kapacitív érintőképernyőn, mint a billentyűzetes telefonokon (itt nem a RIM/full qwerty-s telefonokra gondolok). Batár sok program van, borzasztóan nő a számuk is, és magának az Android rendszernek az előretörése is (a valaha volt legdinamikusabban fejlődő operációs rendszer). Naponta 500 000 ilyen telefont aktiválnak. Ez nem véletlen.


A HTC telefonokat javaslom, valamint a Samsung Galaxy S-t (i9000). Gondolom a Galaxy S 2-t nem igazán használnád ki. Szóval valamelyik HTC, vagy az S. Lehet választani:)


[link]

2011. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!