Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ügyvédhez milyen telefon...

Egy ügyvédhez milyen telefon illik?

Figyelt kérdés

Kisebb kijelző de okosabb vagy nagyobb kijelző de butább?


Név szerint wildfire s és galaxy ace?


2011. aug. 13. 19:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jó választás(Y) Nem fogod megbánni.
2011. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Motorola Milestone 2 az ideális választás.

Android, 1Ghz proci, 800x480 felbontás, minőségi anyaghasználat + remekül kezelhető qwertz billentyűzet.

2011. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Már bocs de szerintem válassz olyat ami külsőre diszkréten elegáns, BAAAZI nagy memóriakártya van benne, BlueTooth, és van hozzá adatkábel, és a nagy kapacitású akksi sem elhanyagolható,hiszen ha este elfelejtenéd tölteni. másnap hogy ér el az asszony hogy mi legyen az ebéd? Mert most őszintén, láttál már komoly felnőtt embert aki a telefonját babrálja utcán, autóban, folyosón? Elég megmosolyogtató, nem? Tudj rajta telefonálni, tudj rá sok adatot menteni, a többit meg elintézed a noteszen, vagy az asztali gépen.
2011. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

" Mert most őszintén, láttál már komoly felnőtt embert aki a telefonját babrálja utcán, autóban, folyosón?"


"Hülye" vagy?! Engribörcöznek meg Plentzverzuszzombiznak órák hosszat... Lehet nem hiszed el, de kiemelten szerepelnek a játékok célközösségében -> -_-

2011. aug. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
*célközönség...:)
2011. aug. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem a BalckBarry az nagyon drága meg a HTC is
2011. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Most néztem valami galaxy tabot.Szerintem azt fogom megvenni.Hordozható számítógépféleség.
2011. aug. 16. 10:01
 18/20 anonim ***** válasza:
Aki most egyébként 10.1-es Galaxy Tab-ot akarna venni, az jól beszopta, mer' az Apple aljas módon -a szokásos értelmetlen és a normális ember számára teljesen logikátlan szabadalmak megsértésének okán- kitilttatta egy német bíroságon a terméket (az iPadok legnagyobb riválisát) az egész Unióból úgy, hogy meg sem hallgatták a vádolt felet.
2011. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehet venni Galaxy Tab-ot, csak nem jön be több EU-ba. Szemétség amit az Apple csinál, de a Samsung is megérdemli szerintem, TouchWiz rohadtul iOS-ről lett másolva.
2011. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ge cire értelmetlen kérdés.
2011. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!