Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Samsung Wave 2...

Szerintetek a Samsung Wave 2 női telefon? Vagy illik egy férfihez is? (Képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. jan. 10. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen unisex, szép teló.


Viszont 50-60K körül lehet, hogy inkább valami Android-os Samsungot kellene nézned...

2012. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Androidot nem nagyon kedvelem,a táblagépemen az van (2.3)...Szép jó,viszont még mindig sok hibája van,meg nekem valahogy nem jött be...csak a Market,és a hírneve tartja életben az Androidot,de én olyan telefont szeretnék venni,ami még 4év múlva is elég stabil/működőképes lesz.....Az egyik legjobb w

választás,operációs rendszer terén,az Windows lenne,mostmár azé a jövő,csak a Windows-os telefonok meg nagyon drágák (Pl Nokia Lumia 710,95000Ft)

Ez a Samsung azért lenne jó,mert már bízonyított,a Wave1-el,a Bada szépen működik,stabil, a hardver meg elég erős benne!

A telefon nem Angy Birdsre lenne,vagy hogy telepakoljam 10000programmal,arra ott a táblagép.Le akarom váltani a régi Nokia 5800amat,és ez tűnt a legjobb megoldásnak ár-érték arányban. (Gondolkoztam még Motorola Defy-n,mert az meg rendkívül strapabíró telefon,de sajnos szintén Android)

(mellesleg köszönöm a választ,ment a kiszöldkéz) :)

2012. jan. 10. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne félj az Android-tól. :)

Nálam teljesen stabil, bár tény, hogy oprendszerről van szó, és ha telepakolod mindenféle szeméttel, akkor az nem tesz neki jót. Elég, ha a asztali pc-re gondolsz. Ugyan ez a helyzet.


Másrészt sok cég felismerte már az android-os lehetőségeket. Egy emelettel alattam kb. 300-400 Android és iOS fejlesztő van. A Windows Phone 7 sem rossz, de az tényleg kevésbé kiforrott, mint az android. Később is jött be, valamint nem nyílt oprendszer mivolta miatt minden upgrade, támogatás lassabban fog kijönni rá, mint Androidra. Na szóval megvan ennek is, annak is az előnye/hátránya.


A Bada bevált, de ha belegondolsz, valamiért soha nem terjedt el, mint ismert,elismert oprendszer. Az Android viszont nagyon is. A sok nagy gyártó, fejlesztő cég, és az exponenciálisan emelkedő eladás sztem elárul valamit. Mindenki nem tévedhet.


Az Android instabilitását egyébként legtöbbször az okozza, hogy a gyártó nem optimalizálja eléggé a rendszert a telóra. A Samsung (nem a legjobb), de egész jó ebben. Optimalizálásban sztem a Sony E. a legjobb.

2012. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,lehet,hogy még átgondolom ezt a Badát! :)
2012. jan. 10. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem wave 1 van ha nem akkarod telerakni mindenféle alkalmazásal tökéletes telefon :D a bada nálam sose fagyot le illetve nagyon stabil,gyors telefon
2012. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wave 2-esem van. Most akarom rá tetetni a 2.0 op rendszert. Eddig tökéletesen működik, semmi negatívumot nem tudok rá mondani. Szinte tökéletese telefon. Kristálytiszta kijelző. Szép felbontású videó, a fényképe már kissé gyengébb minőségű, de egy telefonnak nem is ez a legfontosabb tudnivalója.
2012. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!