Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a w 995ös-ről?

Lottyo kérdése:

Vélemény a w 995ös-ről?

Figyelt kérdés

Most szándékozok w 995 öst venni és érdekelne 1-2 dolog róla !

Pl hogy a vakuját lehet simán csak fénynek használni mint pk anno a k 750-esnél ?

Meg persze úgy összességébe vélemény róla... ?


2012. júl. 29. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem xenon vakuja van, szóval tuti lehet használni, mint a k750-ben. Kamerája igaz 8MP, de nem csinál valami szép képeket, videóról meg ne is beszéljünk, de a zenei része nagyot üt, hiszen walkman. Van benne minden jó, de nem okos telefon, szóval abból kiderül, hogy nem sok mindent bírsz vele kezdeni. Internetezés sem élvezetes róla. Viszont, ha csak úgy mint telefonra nézünk, úgy jó. Nem tudom, hogy mennyi most, azt sem tudom, hogy lehet-e újonnan venni, de szerintem találsz jobb telefont ebben az árkategóriában, ami már megfelel a mai kor feltételeinek.
2012. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 gurigáért veszek most egyet, kitűnő állapotba :)
2012. júl. 29. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha nagyon jó állapotban van, és szeretnél egy ilyen készüléket, akkor miért is ne vennéd meg.

1)szép

2)telefonálra, sms-re alkalmas

3)multimédiás rész is rendben van, bár a kamera rész lehetne jobb is

Ha nem tácsos csilli-villi készülékre vágysz, és a tudása kielégítő számodra, akkor nyugodtan vedd meg.

2012. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
végre egy megfontolt , kulturált,értelmes hozzászólás :)
2012. júl. 31. 09:25
 5/8 levi020 válasza:

Én azt használok most is arról írok

1.nagyon megvagyok vele elégedve egyszerűen imádom ezt a mobilt.

2.Az első válaszoló rosszul írta lehet simán világítani.

3.A kamerája tényleg nem 8mp hez méltó de azért elmegy

4. Ha letöltesz rá opera minit nagyon jól megy a net

5.Ahhoz képest hogy nem okostelefon, wi-fis, minden javas játékot visz, nagy a kijelzője, nagyon jól bírja az ütéseket, szép, rozsdamentes acél háza van, viszi az mp4et, tényleg nagyon jól szól

6. Egyetlen hátránya talán az, hogy nem androidos

Nekem nagyon bevált

2012. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 27. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem volt, 20-ért megéri ha jó állapotú nem karcos,kopott. A FOTÓ szerintem nagyon szép, a videó tényleg nem vmi jó. A vakut még a táborban használtuk világítás helyett :) Hogy ha nem paterolták el, egy 8 gigás M2-es kártya is lesz bent, ez a telefon olyan tekintélyt parancsol, mint kocsik között a BMW vagy a Merdzsó. Ha egy okosteflonnal akarnám összehasonlítani korszerűség szintjén, akkor nem nyerne.
2012. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 28. 09:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!