Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Röviden: milyen okostelefont...

Röviden: milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Bővebben: először is nem villogásra kell! Olyat keresek, amivel nem szaladgál minden második ember az utcán. Valami egyedit, ritkaságot, és mégis jót, éppen ezért az ár nem számít. De könyörgöm, ne írjátok, hogy pl. iPhone 4S fehérben, és azt se, hogy rakasd körbe kristályokkal, férfinak valót keresek :) Van ilyen telefon?

2012. júl. 20. 13:45
1 2
 1/19 YourDestiny ***** válasza:
A Nokia N9-től egyedibb telefont nem találsz, ráadásul van egy csomó színben, ám kérdés, hogy megéri-e egy átlagos középkategóriába illő telefont venni az egyedisége miatt.
2012. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is az N9-et javaslom. Főleg azért, mert még egyedibbé lehet tenni, hogy telepíthető rá az Android. (Nem a rendszer lenne egyedi, hanem hogy min fut)
2012. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha egy 4s one x s3 vagy 4x hd jobb mint az n9 akkor miért vegye azt?

Onex vagy s3 mérföldekkel jobb mint az n9

2012. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hááát, az a baj, hogy az utóbbi időben a Nokia és a Sony is belelépett ugyanabba a szarba, mint a Samsung. Minden készülék szinte teljesen egyforma, lásd Xperiák és Lumiák, ami az N9-re hajaz.
2012. júl. 20. 13:54
 5/19 YourDestiny ***** válasza:
Akkor most írok egy ilyet: melyik N9-es külsőbe öltözött Lumiából van fehér? ;)
2012. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 YourDestiny ***** válasza:
Esetleg várj még, én kíváncsi leszek mivel rukkol elő a HTC a második félévre.
2012. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=i0r_Rn6suCk szerintem elég pasis telefon és én nem sokat láttam még belőle.


vagy: [link]


Mindkettő okostelefon, a beltartalom egyéniesíthető, szerintem sokoldalú készülékek. (Nekem Se xperia-m van és nagyon meg vagyok vele elégedve)

2012. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már a Lumia 800-ból is van fehér. Az Xperia S-el az a bajom, hogy az U és P is tök ugyanolyan. Legalább két hete halászom a fegfelelőt, de nincs meg. Gondoltam hátha tudtok valami olyat, amit én nem. Talán várok még, csak már elkéne egy jó fotós mobil, ugyanis digi fényképezőm nincs.
2012. júl. 20. 14:06
 9/19 YourDestiny ***** válasza:
Én se szeretem a tömegtelefonokat, ezért is nem válok meg a Desire bébitől, anno fehérben vettem meg. 1 éves, és még soha senkinek a kezében nem láttam ;) Nem mai darab már, viszont tud annyit, hogy még mindig imádni lehet :)
2012. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Desire? Nocsak, ez egész pofás, sose hallottam róla, ez csak jelent valamit. A legdurvább az, hogy több helyen az év okostelefonjának kiáltották ki :D Ööö, megyek olvasni... :)
2012. júl. 20. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!