Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60-70 ezer Forint-ig keresek...

60-70 ezer Forint-ig keresek okostelefont. Melyiket Ajánljátok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Használt telefon nálad szóba jöhet? Vannak nagyon jó áron bontatlanok is, vagy mindenképpen boltból szeretnél venni?

Akkor amit először ajánlanék az egy iPhone 3GS-t. Most vettem én is és egyszerűen fantasztikus. Nálam verte a Galaxy S és S II-t.

Akkor ott van a HTC és Samsung. Esetleg Sonyericsson Xperia családból egy felsőkategóriás. Eezeket csak sorolom

ezek jó telefonok az már más kérdés mennyiért tudod őket megvenni újonnan/használtan/használtan de bontatlanul/karcosan stb. vannak kompromisszumok.

És nem érdemes alsókategóriásat venni. Ha veszel, ezeket amikor kiadták: pl. Galaxy Mini, azonnal megszűntek rá a frissítések szoftverileg stb. Meg az ilyen telefonokat mint ZTE, Xperia mini/pro nagyon kevés app támogatja.

Előnyben az iOS (3GS/4) amire még mindig és folyamatosan vannak támogatások. (3G-t vagy korábbit nem érdemes venni)

És az Android egy sz*r. Nemrég adták ki az SII-t de már az új JellyB nem fog rá kijönni.. Ehhez nagy ész kelett a fejlesztőknek.

2012. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi !...Megnézegetem őket.Amúgy szóba jön használt, de csak olyan ami bontatlan...(:
2012. júl. 10. 23:33
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyébként én inkább Androidos vagy Windows Phone-os vagyok

:P :P

2012. júl. 10. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:

3GS már régi, az hogy frissítés van rá meg inkább átok, mert a régebbi szoftverrel jobban megy.

Egyébként ennyiért talán már ki tudsz hozni, egy Sony Xperia Sola-t, én első helyen ezt ajánlom. Picit olcsóbban Xperia U, ha elég a 4 giga memória, ugyanis sajnos nem bővíthető.

Windows fronton a választék nem nagy, Lumia 710 és kifújt, más nagyon nem kapható nálunk ezen az áron.

2012. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem átok rá:) iOS 5.1.1 tökéletesen fut rajta végülis az volt a cél hogy frissítve legyen. Még egy ideig lesz támogatása. Jók a Windows alapú fónok csak kevés/elavult a választéka. Meg többség Nokia de van HTC is, az viszont nagyon jó.
2012. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Xperia U, vagy Sola.
2012. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Húha...Mindenki más telefont mond...Majd megnézem őket és akkor rájövök, hogy nekem melyik lenne a legjobb...köszönöm szépen a válaszotokat !
2012. júl. 11. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Először azt érdemes eldönteni melyik rendszer jön be a legjobban. Melyik appok tetszenek legjobba. (iOS nyerő szerintem) ha játzsani is szeretnél rajta sokat akkor egy Androidos telefonból egy bikát kell venni, míg iPhone közül egyszerű választani vagy 3GS/4/4S/ esetleg iPod touch 3G/4G és megoldod rajta valahogy a telefonálást pl. Skype/Tango/Fring appokkal.
2012. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy s
2012. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor már SII vagy feljebb.. de ennyiért újonnan nincs.

Használtan már akad-akad.

2012. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!