Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Férfinak ajánljátok a samsung...

Férfinak ajánljátok a samsung galaxy s plus-t?

Figyelt kérdés

Eléggé tetszik a készülék de eddig csak nőknél láttam. Szerintetek egy férfinak is való?


Természetesen a kinézetre gondolok.



2012. júl. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igazából senkinek sem való, de nem nőies, szóval ha mindenképp ezt akarod akkor vedd meg.
2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valor ***** válasza:
100%
A kérdéses teló unisex (már ha lehet ilyet mondani lol), tehát mindenkinek ajánlott. :)
2012. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a teló tényleg unisex, de ettől még senkinek sem ajánlott. Mennyibe is kerül? 70 ezer forint a t-mobilnál. 50 ezer forintért az Alcatel OT-995 ugyanezt tudja.
2012. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez honnan jön, hogy jól áll e egy férfinak? LOL.

Nekem samsung galaxy s plus van (26f) és hacsak nem fehér, teljesen unisex!

A másik, hogy amikor az Alcatel-el hasonlítgatják..eszemmegáll..azért mert a paraméterek egyformák?

Nem akarok vitába szállni senkivel tudom, hog y ezt majd követi majd pár hozzászólás, hogy az Alcatel ígymegúgy...de légyszives ne említsük egy lapon a samsungal.

2012. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4.-nek igaza van! Az Alcatel sokkal jobb. Ne hidd hogy egy Samsung felirattól több lesz egy telefon. Az Apple a magasabb ár ellenében profi szolgáltatásokat, prémium összeszerelést ad. A Samsung a magasabb árért nem ad semmi pluszt. Inkább mínuszt. Műanyag összeszerelést, szar szoftvert ad. Szóval akkor miért ne említsük a Samsung-al egy lapon??
2012. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!