Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini Pro-t szeretnék...

Xperia Mini Pro-t szeretnék venni. Nem kicsi a 3 col?

Figyelt kérdés
Szeretném Acemet egy mini prora cserélni, de félek, hogy a kijelző mérete kicsi lenne a nagy kezemnek. Volt valakinek gondja a méretével kapcsolatban? Ha nagyon vészes akkor Live vagy maradok az Acénél.
2012. júl. 18. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Páromnak Ace van, nekem Mini Pro. Egy Ace-ről váltva nagyon picinek tűnik, de ha azon kezded, akkor az Ace tűnik hatalmasnak.

Párommal megegyeztünk azon, hogy az Ace férfitelefon, a Mini Pro meg női, mindenki marad a sajátjánál, és ez így is van jól.

Te férfi vagy?

2012. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak az lemaradt.
2012. júl. 18. 15:15
 3/8 anonim válasza:
Szerintem kicsi lesz, nekem volt Mini pro, azt cseréltem Ace-re, amit megtartottam 2. telefonnak és az első most egy Galay S Plusz. Én azért váltottam felfelé, mert nekem is nagy kezem van, az Ace is kicsi volt.
2012. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgyse azon gépelsz, tehát nem vészes.
2012. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most nem azért, de ti, nagy kezűek mit csináltatok az okostelefonok megjelenése előtt? A régiek nem voltak olyan hűű, de nagyok, főleg a 3310-es téglanokia, a férfiak régi nagy kedvence, most meg a gyúródeszka méretű telefonok se elég nagyok nektek.
2012. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3. vagyok. Azért egy fizikai gomb és az érintőképernyő között óriási különbség van. Nekem mondjuk 2003 óta van érintőképernyős telefonom (SE p900 sorozat), ami akkoriban sem volt már kicsi.
2012. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Változnak az idők...és azt nem is érintéssel kellett vezérelni.

Addig nagyon jó volt, amíg nem voltak olyan elvárt igények egy telefontól, mint emailek olvasása, és jól áttekinthetősége, képek nézegetése, internetezés, stb, ahol igenis kevés lehet egy 3"-es kijelző...


Jelenleg egy 3,7-es kijelzőjű telefonom van, nekem is nagy a kezem, néha elég kényelmetlen is.Egy nagy kezű embernek 4, de inkább 4,3" az ideális, nem egy maroktelefon.

Persze ez is attól függ, hogy első sorban mik a személyes elvárások és az igények egy okos telefonnal szemben.

2012. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Elég kicsi az, sőt! 3,3" alatt nem érdemes telefont venni, az is nagyon határeset.
2012. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!