Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem túl kicsi az xperia mini...

Nem túl kicsi az xperia mini pro kijelzője?

Figyelt kérdés

lehet hogy veszek egyet, de félek, hogy nagyaon kicsi a kijelző mérete. a mostani tlefonomnak is 3-mas kijelzője van, csak 16:9-es, és néha elég nehéz oda nyomni, ahova szeretnék.

játékokra mennyire alkalmas? mert elég erős a hardvere, és ezzel már játszani is szeretnék.



2012. ápr. 1. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Xperia ray inkább, de van még a sima xperia mini vagy t-mobilenál 36-ért a Sony Live with walkman.

De a mini pro árában inkább a ray.

2012. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát a sima mini semmiképp, mert kicsi a kijelző ahhoz, hogy azon írjak. a ray meg azért egy tizessel drágább, és nem is teszik annyira külsőre
2012. ápr. 1. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
A Mini és a MiniPro kijelzője ugyanakkora. Szerintem, kevered az X10-zel.
2012. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint az X10 Minivel.
2012. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsi amúgy sem íráshoz, sem játékhoz. Pontos, kapacitív érintős, úgyhogy nem fogsz "mellényomni".
2012. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem 3" és 3,2-3,3" között nincs egy óriási különbség, ráadásul a ray kijelzője csak magasabb, de nem szélesebb.
2012. ápr. 1. 12:06
 7/8 Ol!v3r ***** válasza:
Nekem minim van(ugyan akkora a kijelzője) most is arról írok és nem zavaró a méret könnyű írni vele amúgy jobb mint a live with walkman mert pl abba nincs bravia engine
2012. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ol!v3r ***** válasza:
Ja és játékokra tökéletes (a pro lehet hogy a qwertz miatt lassabb) én ezekkel játszom:modern combat,3 battlefield bc 2,need for speed shift real racing2 race of champions real football2012hd
2012. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!