Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma kaptam egy blackberry...

Ma kaptam egy blackberry tabot és nem tudok regisztrálni de miért? (lent)

Figyelt kérdés

Helló gépen már van ID-m de mikor bejelentkezek megjelenik a BlackBerry App World setup és itt 3 feladatot kell megcsinálni 1 le kell tölteni a gépre a progit de a 2 elakadok ennél:Connect your smartphone

Please select your device PIN and click the Connect button.

Ide mit kell be írni?? Létszíves segítsetek!


2012. júl. 15. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
itt van 1 kép is! [link] ide mit kell be írni?
2012. júl. 15. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs BlackBerrym, nem is ismerem, de olyasmit olvastam a tesztjében, hogy néhány funkciója csak BB telefon megléte esetén érhető el (az angol szöveg is ilyesmi)

Ezt olvasd:

[link]

Ez mind szép és jó, de most jöjjön a feketeleves: a PlayBookon a naptárat, az e-mail funkciókat és a BlackBerry Messengert csak akkor érhetjük el, ha rendelkezünk egy BlackBerry telefonnal, amely képes futtatni a BlackBerry Bridge nevű alkalmazást, ekkor a táblagép Bluetooth-on keresztül áthúzza a megfelelő tartalmakat. A RIM szerint ez azért jó, mert így nem kell aggódnunk a tableten lévő adataink biztonsága miatt, mivel a telefon amúgy is megóvja a tartalmainkat, a táblagép pedig csak kölcsönveszi azokat.


Hogyan működik a BlackBerry Bridge?

[link]

2012. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi! És akkor gépem nem is tudok akkor regisztrálni amíg nem lesz bb telefonom?
2012. júl. 15. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint irtam, nem ismerem, csak olvastam a tesztjét, és a kérdésedre beugrott.

Keress egy BB fórumot, ott talán kapsz hasznos tippeket.

2012. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!