Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry bold 9900 kérdések?

Blackberry bold 9900 kérdések?

Figyelt kérdés

Most több embertől is azt olvastam h ahoz h wifizhess ilyenolyan előfizetés kell. Most ez pontosan hogyvan?

Ilyen telefont szeretnék de nemigazán értem ezt a dolgot o.o


14/ L


2012. júl. 14. 15:46
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy leginkább telefonálásra kell meg az alap dolgok, azonfelül meg facebook youtube tumblr és ilyenek használatára
2012. júl. 14. 15:50
 2/3 anonim ***** válasza:

A wifizéshez csak egy wifi router kell amire rá tudsz csatlakozni.

Mondjuk youtube-ozáshoz meg egyéb multimédiás dolgokhoz nem hiszem, hogy egy BB lenne a legcélszerűbb készülék. Ez üzleti telefon.

2012. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A wifit használhatod bármikor, csak BIS/BES előfizetés nélkül (Blackberry Internet Service / Blackberry Enterprise Server) nem Blackberry a Blackberry, csak egy méregdrága qwerty-s telefon.Ezek nélkül nem megy a gyári böngésző, az Appworld (a BB alkalmazásboltja) nem elérhető, nincs push email, és nem működik semmi BIS/BES-hez kötött alkalmazás, vagy folyamat.


Elsősorban ez még mindig egy üzleti kommunikátor telefon, nem egy facebook csevegő gép, meg akármi más, így sokat ne várj tőle.Üzletembereknek van kifejlesztve, üzleti célú felhasználásra.Az alkalmazásbolt szegényes, silány, és drága is, a push emailt ma már szinte minden okostelefon tudja, a kamera és a mádialejátszó fapados, és harmatgyenge(sosem volt a bb erőssége, leszámítva a playbookot), és ezért nyilván a facebook, twitter és satöbbi közösségi és szórakoztatóipari alkalmazások sem lesznek olyan dizájnosak, vagy részletgazdag funkciókkal ellátva, mint pl egy androidos, vagy egy windows phone telefonon.


Érdemes kötni egy bis/bes előfizetést, havi kb. 2000 FT környékén mozog a telefonszámla mellé, de ehhez jár ha jól tudom 100 MB adatforgalom, ami bőven elég az emaileknek, de elérhető lesz az appworld és a társai.Itt meg már lehet csalni, hogy wifin szórakozzon az ember.


Másfelől: a RIM jelenleg a csőd felé lovagol komoly tempóval, és nem túl rózsás a helyzete, szóval egyelőre egy süllyedő hajóra én nem szállnék fel.

2012. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!