Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

22nana222 kérdése:

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy mini telefonról?

Figyelt kérdés
Ezt a telefont venném meg, de nem tudom,h mennyire jó minőségű képeket készít és,h a telefonon vaku található e.

2012. júl. 10. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
olyanom van. nem csinál vmi szép képet
2012. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
35%
Relatív a kérdés. A telefon egy alap érintőképernyős android telefon. Mindent tud, mint a nagyobb kategóriás társai, de a kijelző nem annyira szép és nem annyira gyors sem. De ha csak tényleg az alap dolgokat szeretnéd vele, és nem profi fotókat, akkor teljesen megfelelő. Az ára teljesen megfelelő, ahhoz képest amit tud. Nekem volt már kettő is és jó. Bár a nagyobb kategóriás telefonjaim is voltak, azért mondom mit szeretnél vele.
2012. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Ajánlanám inkább kicsivel többért a galaxy Ace telefont.
2012. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A mini az gagyi... Az galaxy ace, sokkal jobb mint a mini.

Ace~

-5 megapixeles kamera (a minin csak 3)

-vaku(minin nincs)

-érintőgomb is van rajta(a minin csak gombok vannak..)

-android

-3,5-ös érintőképernyő (minin 3,14..)

32GB-ig bővíthető

16 millió szín (minin 256 ezer)


Bár többe kerül de sokkal jobb :DD

És én most is erről (ace-ról) írok.. ^^

Amúgy t-mobile.hu... Ott megtalálsz mindent!!!!!!!

2012. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem-nem-nem-nem!

Hagyjátok már ezeket az elavult alsó kategóriás Samsung kacatokat! Mini, Y, Ace, Gio, vacakok. Kétszeresen túlárazott az összes, hardveresen 1 éve is gyengék voltak, a kijelzőjük botrány, az anyaghasználat pocsék. Ezeknek a telefonoknak az árán már sokkal jobb készülékeket lehet kapni.

2012. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

mi folyik itt?? galaxy mini?? ace??? pfffffff

kérdező ha nem szánsz rá túl sok pénzt akkor se ezeket vedd meg mert nagyon de nagyon elavultak...mind kettő

én a helyedben huawei ascend y200-ast vennék mert az telibe veri a minit mindenben ,,az ace-nak meg csak a kamerája jobb

2012. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

#5: Az elavult prociját elfelejtetted mi??? (ArmV6 800 Mhza Samu a gyárban húzta fel nehogy összeomoljon a TouchWiz.)


Kérdező: Huwaei Ascend Y200,SE Live

2012. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az ACE és a Mini felejtős. Szeretem a Samsung telókat, de tény, hogy elavult, túlárazott mindkettő.
2012. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 YourDestiny ***** válasza:
74%
Az Ace és a Mini tényleg kerülendő telefonok. Drágák és nem jók. Sokkal jobbat kapsz ennyiért.
2012. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!