Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N97 32 Gb vs Nokia N97...

Nokia N97 32 Gb vs Nokia N97 mini melyiket, vélemények?

Figyelt kérdés

Olvastam a netten hogy a Nokia N97 32 Gb elődje a mini, sokkal jobb mint a Nokia N97 32 Gb. Nem tudom melyiket válasszam, mert használtan árban nincs nagy különbség.

Esetleg akinek van ilyen típusú készüléke, le írná a véleményét, és persze a hátrányait. Most nokia n95 van jó pár éves, sajnos nem túl jó állapotban, ezért szeretném le cserélni, van egy két rossz tapasztalatom vele.



2012. júl. 9. 21:43
 1/2 anonim válasza:
nekem n97 minim van!azt vedd!lehet hogy annak csak 8giga alapmemoja van de azér az se semmi :) mindenképpen minit vagyél,azért is mert a minibe az összes szoftverhibát javitották ami az n97esbe volt.nagyon jó telefon.2 hátránya hogy nem androidos(mondjuk nekem nem is baj) másik hogy vidéken nem érzékeli a térerőt...más nincs!:) most is erről a jó kis telórol válaszoltam!
2012. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sajnos már későn!

A nokia c5-03 mellet döntöttem.

2012. aug. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!