Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate vélemények?

Winny96 kérdése:

ZTE Skate vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Legfőképpen Skate tulajoknak szól-e kérdés. Megéri-e megvenni? Miben jó, illetve miben rossz? Személyes véleményket várok. (még akinek nincs skate-je az is nyugodtan tessék írni! Az alcatel ot-995-öt ill. a se LIVE-ot legyetek szívesek hanyagoljátok!
2012. júl. 8. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vagy ha már OMAP, a Defy még jobb. Ájfónt 4/4S alatt semmiképp, azok még rosszabbak.
2012. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Na ne mond már hogy jobb a Skate mint egy 3G ??
2012. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pedig jobb. A 3G nevetség tárgya.
2012. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
jolvan , neked elhisszük.
2012. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Miért neked el kéne hinni?


Ha annyira ismered az iphone 3g/3gs-t:


Várják egy ideje itt a válaszod:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. júl. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Azt aztán várhatod, nem véletlenül 46% az aránya.

Ezek ezenkívül, hogy "vegyél iphone 3G/3GS-t na az legalább telefon" baxnak tudni mást írni.

Fingjuk sincs róla, de beszólni másnak azt aztán tudnak...

2012. júl. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zsolcika válasza:

Nos, a megéri megvenni kérdésre csak annyit hogy először is mire akarod használni? Telefonálni tökéletes, mint minden telefon. Egyébként ez a legfőbb funkciója, mivel ez elsősorban telefon. Mivel nagy a kijelző sms, email írása is teljesen jó. Ha valakinek problémája van azzal hogy nem tudja letenni híváskor, elsötétül, nem reagál, az egyszerű kalibrálási probléma, néha elmászik valahogy de nem vészes.

Valóban gyengus a vas, de nekem nagy problémám nincs vele. Főként a kommunikációs funkció mellett én inkább filmet nézek rajta (sokat utazom), arra tökéletes. Gps (igo) is teljesen jól működik, lehet látni is mivel a kijelző egész megfelelő ehhez. Természetesen játékok terén nagy a felhozatal, de mint pc-n is mindíg erősebb gépet igényelnek, úgyhogy... Egyébként az angry birds, nfs hp, nfs shift, pes, működnek.

Szerintem nem olyan rossz mint aminek be van állítva, egyébként a helyzet az, hogy mit viszonyítunk mihez. Tudom vannak nála jobbak, de persze rosszabbak is.

Remélem hasznos volt az információ.

2012. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a kielégítő válaszát! Az alcatelre és a sony ericssonra visszatérve, azért írtam, h hanyagoljátok, mert csak ezt a választ kaptam volna ( vegyél inkább ot-995-öt se live-ot jobban megéri...) és ennyi.Szerencsére értettétek, amit kértem, és jó hosszú indoklásokat kaptam.Már megvan a személyes véleményem a két , illetve már 3 telóról, és azt hiszem, hogy az alcatel mellé szegülök. Leginkább játékokra használnám, amire szerintem tökéletesen alkalmas ez a vas.A proci, a kijelző meg minden tetszik is rajta! A zte a leírások alapján túl gyenge lenne nekem.
2012. júl. 10. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!