Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate vélemények?

Winny96 kérdése:

ZTE Skate vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Legfőképpen Skate tulajoknak szól-e kérdés. Megéri-e megvenni? Miben jó, illetve miben rossz? Személyes véleményket várok. (még akinek nincs skate-je az is nyugodtan tessék írni! Az alcatel ot-995-öt ill. a se LIVE-ot legyetek szívesek hanyagoljátok!
2012. júl. 8. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! nekem nincs Skatem és nem is volt de az egyik barátomét kiprobáltam. Az oldalak között lapozgattunk és már ott akadt a telefon és adtam is vissza a srácnak , szóval szerintem nagyon nem j3 választás.
2012. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért is kell hanyagolni a kategória 2 legjobb telójàt?
2012. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Főzött rommal használható, de nem jó telefon. 25-nél többet nem ér semmiféleképpen. Ha Live vagy OT-995 nem kell, akkor vagy vegyél Y200-at, vagy semmit, ha csak ennyit szánsz rá.
2012. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Deisre ?? Nekem volt oylanom és elég jo telo .. szerintem már egy 40-ért oylat is leeht kapni.
2012. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Nekem pár hónapja van Skate-em a világon semmi gond nincs, a sok idióta mind cikizi, mikor egy nagyon jó telefon. Amikor megveszik mindig lassú a mobil, de azért mert túl nagy a gyárilag beállított háttérkép, illetve a Skate launchere is eléggé szaggat, ezért egy másikat kell letölteni (Launcher Pro-t ajánlom)

Egyetlen dolog van ami zavar, de azt kérdezd meg ha megvennéd: Amikor felhívok valakit egyszerűen nem tudom sehogyse megszakítani a kapcsolatot mindaddig amíg ő nem teszi le, vagy ha valakit véletlenül hívnék akkor sem szakíthatom meg a vonalat idő előtt.

2012. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
22:36 vagyok. Nem használok főzött ROM-ot, anélkül is jól használható, de arra számíts hogy főleg ha tuningolod, akkor mégjobban fog merülni az aksi.
2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Főzött rom nélkül még a Blade-nél is lassabb. Gyári állapotban egyik sem használható, Blade-em volt, Skatet pedig romoltam, tapasztalatból tudom. Főzött rommal pont hogy kevesebbet eszik, még húzva is (a Skate-et már nem szükséges húzni, a Blade-et kell).
2012. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

"Nem használok főzött ROM-ot, anélkül is jól használható"


Kizárólag telefonálásra, faxbookra meg sms küldésre...

Ismerősömnek 4 hónapig volt, karácsony előtt vette a t-mobilnál, de örült, hogy 32-ért el tudta adni.


Ezen a "csúcs" telefonon még a google play is akadt, betöltés legalább 15 sec, az oldalra görgetés meg kritikán aluli sebességű volt, nemegyszer le is fagyott rajta.

Skype gyakorlatilag használhatatlan volt, sokszor inkább felhívta helyette mobilhálózaton az ismerőseit.


Játékoknál az angry birds akadozott, a komolyabbak meg általában vagy lefagytak vagy el se indultak.


Hát kedves kérdező, nyugodtan vedd meg. Majd legfeljebb megutálod a ZTE nevet egy életre és sírni fogsz, hogy kibaxtál egy csomó pénzt erre a xarra...

2012. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
vegyél iphone 3G/3GS-t na az legalább telefon
2012. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia.December óta vagyok (sajnos) egy Zte skate tulaja.

EGY SZAR!NEHOGY MEGVEDD!

Ha nem értesz a rootoláshoz,a custom ui-k felhúzásához,és a szoftveres processzor órajel növeléshez,FELEJTSD EL!

Én 1,2ghz-re felhúzott procival,és custom rommal használom,de már netezés közben beszaggat,a zoomolásnál van,hogy ugrál,és nekem volt már olyan,hogy halgatom a zenét,berakom a zsebembe,és a buszon meg akarom tapogatni,és újraindítja magát-.-Szóval ne.Inkább egy használt optimus blacket vegyél,sokkal jobb választás:D

2012. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!