Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó az internet a...

Anyám Lánya kérdése:

Miért nem jó az internet a samsung galaxy okos telefonomon?

Figyelt kérdés

tegnap kaptam egy samsung galaxy mini-t. a telenornál az eladó azt mondta, hogy wi-fi-vel csatlakozzak az internetre, és a market-ről töltsem le az Oprea mini-t. ez meg is történt. de ha rámegyek az operára nincs internet. max, ha bekapcsolom a wi-fit-t és rá tudok csatlakozni..pedig rá van fizetve az internet. a nővéremnek rendesen működik

tudna valaki segíteni?

vagy hétfőn vigyem vissza, és állíttassam be az eladóval?


2012. júl. 7. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
3G-t is be kéne kapcsolni, amúgy elég nehezen lesz zinternet.
2012. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ehhez picit hülye vagyok

azt hol tudnám bekapcsolni a telefonon?

(bocsi a hülye kérdésért, most ismerkedem az okostelefonnal)

2012. júl. 7. 22:04
 3/5 hooligirl98 ***** válasza:
Na most csak kbre tudom elmondani mert nekem galaxy Ace-em van de nekem ugy kell h: Beállítások-Vez.nélküli és hálozatok-Mobilhálozatok-Csomagkapcs. használata és ezt kell kipipálni.
2012. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem hasonló problémám van. Van előfizetés, és 3G meg sehol... ha ki akarom pipálni, hogy "csomagkapcsolat használata", akkor kiírja, hogy a szolgáltató további költségeket számíthat fel. Ezt meg persze nem akarjuk. Ha kipipálom, vajon a nyakamba vág egy szép kis összeget?
2012. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt pipáld ki. Elő vagy fizetve az okos tarifára ?

Akkor nem számol fel költségeket, azt te a szerződésben a szolgáltatóval elintézted. Én beállítottam, azóta semmi baj vele, rendesen működik az internet rajta.

2012. júl. 22. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!