Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung g. s2 vsiphone4 vajon...

Samsung g. s2 vsiphone4 vajon melyik a jobb? mert egyik azt mondja jó az iphone másik hogy nem mert lefagy. Szóval ez az egyik.2 galaxy kijelzője csak bőrre reagál? Magyarán hőérzékelős mert ez lenne a fontosabb dolog hogy a zsebembe ne nyomódjon el?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 22:41
 1/10 Gugu Gabor ***** válasza:

A zsebedben megnyomódás ellen való a "billentyű zár" ezt mind a kettő tudja.


Egyébként teljesítményben kb ugyan ott van a 2 telefon a különbség ami viszont nagy az ios talán stabilabb, gördülékenyebb (optimalizáltabb)


az android könnyebben testre szabható és sokkal szabadabb


Magyarul az androiddal foglalkozni kell (lehet) viszont ha foglalkozol vele akkor könnyebben lehet jó dolgokat kihozni mint iphone-ból

2012. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem galaxy.Nekem az van,nem tudom hogy hőérzékelős-e de ha ráraksz olyan képernyőzárat ami csak kóddal "nyílik" akkor biztos nem nyomódik el.

Amúgy attól függ mi kell:Android vagy IOS.

Galaxy S2 kétmagos,szerintem gyorsabb mint osztálytársam Iphoneja.

2012. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fenét fagy le az iphone . Mondjuk nekem 4S van de az még egyszer sem fagyott le eddig . Sokkal jobb az iOS mint az Android . 2 hete megvolt az alma és utánna ujra kezembe vettem a Desiret , hát mit mondjak nagy kakának tűnt a Droid iOS után .
2012. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem iPhone 4, nekem is az van. S2-őt már próbáltam jó az is. De szerintem egy iPhone nagyobb élményt nyújt, kezelhetőbb, és gyorsabb.
2012. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Nekem se fagyott még le soha az iPhone 4 (novembertől van meg).

2012. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gugu Gabor ***** válasza:

Nekem azért fagyot az iphone... :)


De azért nem egy jellemző hiba

2012. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Mondjuk igen kódzárral jó lesz.

Ak végülis mind1 melyiket választom, még alszom rá egyet :)

2012. júl. 7. 06:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hőérzékelős. Amikor az ujjbegyeddel hozzáérsz, akkor a csekeély elektromos vezetés zárja az áramkört és így "tudja" a telefon, hogy meg lett nyomva.


Létezik másik típusú kijelző, ott két egymáshoz közel helyett membrán van, az a fizikai benyomódástól (körömtől is) összenyomódik és az zárja az áramkört.


A zsebedben nem csinál semmit, mert nem a bőröddel érintkezik, önmagában a testhőre nem reagál, csak a bőrön levő picike elektromos vezetésre.

2012. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi de melyik melyik? Szóval melyiknek milyen

iphone, galaxy

2012. júl. 7. 21:36
 10/10 Gugu Gabor ***** válasza:
A kijelző érintő felülete ugyan olyan elven működik mind a kettőnél szóval kapacitív kijelző felbontása és a gyártás technologia különbözik (szóval csak a kép minőségében van eltérés nem az érintés érzékelésében)
2012. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!