Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8?...

Sony Ericsson Xperia X8? Vélemény? Jó a wifi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Marketről vagy google play-ről lehet letölteni .
2012. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akik az X8-at ajánlgatják azt csak azért teszik mert nekik az van. Huawei Ascend Y200 30 ezerért vagy SE Live 40 ezerért
2012. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A Liwe-ot ujjonan 30 ezerért tudsz venni ujjonan . Egyébként én is mikor azom volt azt mondtam rá hogy jó kis telefon de azóta már volt 3 okos telefonom ( középkategóriás ) és azok 1000x jobbak az x8-nál egyébként a Liwe a legjobb és a legolcsóbb középkategóriában . De ha többet is rászánnál akkor a Neo-t javasolnám .
2012. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom menyit szánsz rákölteni, de az X8-al egy árban van a Huawei Y200, ami jobb nála. Kicsit többért pedig a Live with Walkman, ami még annál is erősebb.

Az X8 őskövület, nem éri megvenni. Hardveresen és szoftveresen is elavult.

2012. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nos kedves kérdező , ahogy olvasom ( és írod is) nem értesz az okos telefonokhoz.Ezzel nincs semmi baj nem vagy egyedül vele és jól tetted h megkérdezted. :)

1x Azt most kikötném hogy x8-at nem éri meg venni azért mert mostanra elavult és amikor fénykorát élte akkor is volt pár hiányossága. ilyen pl.: android 2.1-ig lehet csak gyárilag frissíteni.Igaz hogy aztán fellehet rá tenni a 2.3 is kis bütyköléssel de gondolom nem akarod a zsír új telefonod rendszerét félnap után piszkálgatni úgy h nem is nagyon értesz hozzá . Az x8 jó kis telefon volt de eltelt felette az idő. Jelenleg ahogy elnézem 30-33 ezef magyar forintért ilyen telefonhoz jutni.

Ennyi pénzért jobbak is vannak amelyeknek nagyobb a tudása .

ilyen pl.:

- Huawei Ascend Y200 teszt: [link]

-Alcatel One Touch 991 teszt : [link]

Ez a két telefon felül múlja szinte mindenben az X8-at és nagyjából egy áron is vannak.

-Ára az alcatel-nak :: [link]

-Ára a Huawei-nek : [link]

Ha nem szeretnél ennél több pénz kiadni telefonra akkor ez a két telefon közül válasz mert megérik az árukat és sokkal többet tudnak az x8-tól attól függetlenül hogy ezek sem "atomerőművek" :)

Ha picivel több pénzt tudsz összeszedni akkor ahogy az előttem szólók is mondták a legjobb vétel a Sony Ericsson Live with walkman,, na ez már tényleg egy kisebb atomerő mű,de persze te tudod hogy mennyi pénzt szánsz rá.

Én leírtam azt amit tudok innentől a döntés a tied :)

2012. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

oké, le lehet pontozni, de szerintem ennyi pénzért(25ezer ft kb) ennél jobb okos telefon nincs.

itt ajanlgattak az alcatelt, de azért a sony nem egy nívósabb márka?

a fényképezőgéphez én a camera zoom fx-et hasznalom, sok telefon esetében jobb mint a gyári!

mindenki maga tudja, de ha nem akarsz sokat költeni, ez jó választás.

a sony más készülékeit is nézd meg, mert valóban ez tud a legkevesebbet

2012. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]

X8 neked hol 25 ezer forint tesó?

Azért ajánlottam az alcatelt és a huaweit mert szinte egy áron vannak az x8-al sőt mint látszik olcsóbbak is.

Attól h neked ez van nem kell mindenkire ráerőszakolni.

2012. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az x8-on alig mennek a Normális játékok:S a Wifivel pedig az a bajpm, hogy nagyon lassan kapcsol be és kell egy órát várni, mire kapcsolódik a nethez. Sokszor nem is érzékelte a hálózatokat és volt amire nem is kapcsolódott, pedig erős volt a jel. Egyszóval rossz teló.(nekem is ilyen van, én tudom, most fogom lecserélni.)
2012. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!