Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8?...

Sony Ericsson Xperia X8? Vélemény? Jó a wifi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Régi és elavult. De legalább sok hozzá a főzött rom, elég jól moddolható.
2012. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem nagyon jött be és örültem hogy el tudtam adni . Az aksija nem bírja tovább másfél napnál , a fényképező se valami nagy szám emeltet a hangszórók se szólnak nagyon szépen és sok játéktól lefagy . Viszont a wifi-vel különösebb gond nem volt nálam .
2012. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
olyat akartam venni :/ nem jó az aksi? :oo
2012. júl. 5. 21:59
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy okostelefonnál a másfél nap az egész jó eredmény. Ha rendesen meg van izzasztva akkor még ennyit se bírnak ki. Estére azért célszerű feltenni a töltőre, hogy a másnapot biztosan kibírja.
2012. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát az okos telefonoknál nem igen van amelyik tovább bírná 2 napnál . Talán a Live with walkman aksija bírja legjobban a Sony-k közül .
2012. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok tapasztalt okostelefonoknál sajnos ://
2012. júl. 5. 22:06
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem is x8om van. szerintem ebben az arkategoriaban jobbat nem találsz! az aksija tényleg gyenge, de az okostelefonoknal ez nem meglepő. én ha most vennék is ezt választanám. ennyi pénzért megéri.

camera pedig tényleg szutyok, de lehet letölteni zoomot es idozitot ha szeretnél:)

2012. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Cloofer ***** válasza:

Utolsóra ne hallgass!


25 ezerért Huawei Ascend Y200 40ért meg Live with Walkman

2012. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hol lehet letölteni zoomot és időzitőt? (:
2012. júl. 5. 22:17
 10/18 A kérdező kommentje:
most totálisan nemtudom vegyek -e, mer csomó jó és csomó negatív kommentett hallok ://
2012. júl. 5. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!