Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710/ sony ericsson...

Nokia lumia 710/ sony ericsson xperia ray?

Figyelt kérdés

melyik a jobb/melyiket ajánlanátok

a nokiába 5 perc alatt beleszerettem a rajt még nem próbáltam

mindenkinek megy a zöld pacsi



2012. júl. 5. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

én igazán a rayt ajánlanám mert androidos így könnyen letudsz mindenféle programot internetről ingyen tölteni és nagyon stabil a rendszer amin fut!

na de a 710-es sem semmi de ott nem tudom hogy lehet alkalmazásokat ingyen rárakni de ha tudsz fizetni az alkalmazásokért akkor megéri ez is mert ez is nagyon jó.

2012. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 blex ***** válasza:
100%

#1: elég sok ingyenes alkalmazás van wp7-re is. (és ha arra gondolsz, ja, lehet rá lopni is... :P )


egyébként én bármikor a wp7-et választanám android helyett, egyszerűen sokkal jobban tetszik :)

2012. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amikor kipróbáltam a nokiát láttam h sok mindenhez windows id azonosítót kér azt hogy kell csinálni?
2012. júl. 6. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:

lumia 710!

csak egy hotmal es/windowslive os e-mail cím kell

2012. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hotmail*
2012. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

és játszani melyik a jobb?

nem angry birds szerű gagyi játékokat hanem cod/battlefield?

2012. júl. 6. 11:26
 7/9 A kérdező kommentje:
vagyis hogy van rá sok ingyenes alkalmazás és játék amit a marketről letölthetek a nokiára? (nem illegálisat)
2012. júl. 6. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy a WP7 korlátaival, és apró de annál bosszantóbb hiányosságaival, akkor Lumia 710. Ha szeretnét kedved szerint testreszabni a telefont, és sokkal több szabadságot/alkalmazást/kommunikációs lehetőséget szeretnél, akkor SE Xpreia Ray. Egy biztos, mindkettő telefonnál kompromisszumokat kell kötni, de szerintem a Lumiánál többet... Sajnos nincs tökéletes telefon.
2012. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi

a marketnél hogyan kell fizetni és ha gépről letöltök játékot wp7re akkor azt hogyan tudom rárakni?

mennyi és milyen ingyenes játék/alkalmazás van wp7re?

1 biztos hogy sok a kompromisszum de nagyon gördülékeny a szoftver és átláthatóbb mint a rohamdroid

2012. júl. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!