Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért az iPhone-okhoz...

Jin kérdése:

Aki ért az iPhone-okhoz azoknak megköszonném ha segítenének!?

Figyelt kérdés

Az volna a "problémám ",hogy nem találtam olyan programot iPhone 4s-re amivel megtudom változtatni az ip-t vagy amivel jelszavas wifi-t tudnék használni/feltörni .

És sajnos csak ingyenes verziót áll módomban használni ...

Ha ezek alapján valakinek van ötlete azt szívesen meghallgatom.

Előre is köszönöm .



2012. júl. 5. 20:27
 1/10 anonim válasza:
arra nem gondoltál hogy azért nem találtál mert nincs ilyen program ?
2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokszor el lett mondva, hogy egy telefon (még az iPhone sem) elég erős, gyors ahhoz, hogy ne hetekig, hónapokig, évekbe teljen visszafejteni a jelszót.


Lehetetlen. Számolj utána: ha csak az egyszerűség kedvéért 8 karakterből állna a jelszó és mind a nyolc karakter csak szám lenne (0-9) akkor 100 000 000 lehetőség lenne. Percenként max 3 lehetőséget tudna kipróbálni, a válaszidő, ellenőrzés, rápróbál csatlakozni stb. De lehet még kevesebbet is. Az kb 33 333 333 perc és 20 másodperc. Ami megfelel 63 évnek kb.

Ha percenként 6 db-ot tudna ellenőrizni akkor csak 31 év kb.


Lehet, hogy rosszul számoltam, de a lényeg ugyan az marad. Nem lehetséges.

2012. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És olyan ami csak az én ip változtatja ?

Mert arra is szükségem lenne.

Mert arra lenne szükségem hogy az iphoneom ne legyen felismerhető ....

2012. júl. 5. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul tudom, de a telefonnak nem MAC címe van?


Nem értem miért akarod azonosíthatatlanná tenni de nem is érdekel. Szerintem ezt az információt sehol sem tárolják, max meglehet nézni, hogy milyen MAC cím csatlakozott fel az adott routerben az adott pillanatban. De ezt visszakeresni, hogy kié, csak úgy lehet ha egyesével leellnőrik a készülékeket ott helyben.

2012. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A lényeg :

Van 1 honlap ahonnan letiltottak....és a lényeg hogy ott privát üzenetben van egy információ amire szükségem van ....

És ezért kene a telefont azonosithatatlanna tenni....

2012. júl. 5. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
ott IP cím alapján tiltottak le (lehet, hogy telefonról használtad, de mindig ugyanarra a routerre csatlakoztál annak van IP címe amit az internet szolgáltató osztott ki), egész egyszerűen sétálj el egy laptoppal/mobillal egy kávézóba ahol van wifi, vagy ugorj át egyik ismerősödhöz.
2012. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Probléma az hogy próbáltam és nem ment...lehet azert mert mar onnan is voltam , de szerintem vagy Mac cím alapján is vagy valami más...

Van otleted erre?

2012. júl. 5. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem engedi megnézni, mert az az oldal törölte vagy letiltotta a profilod/felhasználóneved/mail címed. Így bármilyen IP címről próbálhatod de a letiltott profilodba soha nem fogsz bejutni. Másik IP címről létre tudsz hozni másik profilt, másik mail címmel.
2012. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem végleges BANN csak 2 hónap ,de most kell az infó ....

Ezért kene wifi feltörő vagy olyan ami elrejt vagy ezt a célt szolgálja .

2012. júl. 5. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha 2 hónapra letiltották a profilod akkor sem lehet bejutni, mert az az oldalon belül volt a tiltás. Csak a szervert lehetne feltörni és kitörölni a bannt....
2012. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!