Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt az iPhone 3GS-el?

Mi történt az iPhone 3GS-el?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 3GS-em. Most járt le róla a 2év és 3 hete függetlenítettem hivatalosan az iTunes-on keresztül. Tegnap kimentem Romániába és csak 2 hét múlva jövök vissza ezért vettem egy Orange feltöltőkártyás sim kártyát az internet miatt hogy tudjak netezni a telefonon kint is mivel nem vittem laptopot. Amikor ma beraktam a telefonba puff nem működik az egész. Mutat egy USB kábelt és egy nyíl mutat az iTunes ikonja felé tehát csatlakoztatni kell az iTunes-hoz de mivel nem hoztam gépet ezért ezt most nem tudom. Amikor elhúzom a feloldót csak a segélyhívás jön be. Most is egy 24 órás internetkávézóból írok mert a telefonon terveztem az internetezést. Valaki tudja hogy mi lehet ez?

2012. júl. 4. 21:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és még annak idején a T-Mobiltól vettem.
2012. júl. 4. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Régi Sim-el is ezt csinálja?
2012. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen :(
2012. júl. 4. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:
A T-Mobilos simmel is amivel vettem maga a telefont is. Meg az ismerősöm román Vodafone kártyájával is.
2012. júl. 4. 22:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor le lett tiltva?
2012. júl. 4. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ismerősöd gépére töltsd le aziTunest szerintem és szurd rá a gépre.
2012. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy ha van neki.
2012. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!