Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt az iPhone 3GS-m el?

Mi történt az iPhone 3GS-m el?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem az utcán és pont SMS-t írtam akikor véletlenül meglöktek és a telefon kiesett a kezemből és lesett a betonra. Érdekes hogy egy karc se lett rajta( amúgy 3 éves a teló) fólia van rajta elől hátul és semmi sem látszódik a lejtéstől rajta ellentétben a működésétől ugyanis nem érzékel semmit sem a kijelzője csak egy darabig. Kikapcsolom a telefont és vissza akkor még normálisan érzékel mindent kb 5 percig utána bármit nyomok semmi és ha zenét vagy filmet nézek rajta akkor az megáll tehát teljesen lefagy az egész de kikapcsolni kilehet. Mi lehet a gond? Restorolás megoldaná?

2012. máj. 13. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy valahol valami belul tonkre ment/erintkezesi hibas lett. Ezt szerintem restore nem oldja meg, de egy probat meger. Ha nem jon be akkor szerviz.
2012. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az sem oldja meg, akkor a szalagkábel repedt meg benne, amit csak új digitizerrel cserélnek.Ez pedig nem egy olcsó mulatság, főleg az Apple telefonoknál.
2012. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Restoroltam de így sem jó :S . Már régebben vettem az amazon-ról egy iPhone 4-et és elvileg a jövő héten itt lesz addig is vissza térek az iPhone 2G-re.
2012. máj. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!