Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy SII/S2 ára...

A Samsung Galaxy SII/S2 ára milyen ütemben fog lefele menni?

Figyelt kérdés

Mèg egy kérdés

SGS3 60k-ért atveres?(Az Express.hu-n lattam)



2012. júl. 3. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Most, hogy bejött a SGS3, eléggé le fog zuhanni. Nekem S3 lesz, napok kérdése csak.:)

Tuti hogy átverés, lopott, vagy talált, esetleg hibás telefon.

2012. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Jo neked hogy S3ad lesz :)

Nekem most szar Gio-m van

De S2re palyazok most

2012. júl. 3. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az se rossz teló, eddig csak jót hallottam róla.:) Gio-t még nem próbáltam, szóval véleményt nem szeretnék róla mondani, mert nem akarok hülyeséget mondani.. Az igazság az,hogy egy éve a kezemet összetettem volna egy Galaxy S-ért is..:P
2012. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amugy én soha nem vennék 100.000 forinton felül telefont.

Az S III is 200.000 körül van, annyiért már olyan gépet veszek, vagy egy joo 3D-s TV-t, vagy egy házimozit... stb abbol a pénzből annyi joo cuccot lehet venni... Hogy lehetne kihasználni a 4 magot egy telefonon!??


Ez a véleményem...

2012. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!