Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Nokia Lumia 610...

Szerintetek a Nokia Lumia 610 vagy a Samsung Galaxy Y a jobb?

Figyelt kérdés
Indokoljátok,légyszi!

2012. júl. 3. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Mind2 kuka, inkább SE Live, mást nem érdemes ennyiért.


Yupiter

2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna, hogy valaha ilyet írok, de akkor már a Galaxy Y. Azért, mert a Lumián WP-van, és arra nincs olyan sok alkalmazás, (legalábbis kevesebb mint Google Play-en) és még egy Angry Birds sem fut rajta, mert a 256MB RAM kevés neki. De ha nem akarsz rajta játszani, hanem mondjuk csak e-mailezni, meg netezni kell, esetleg a GPS-t akarod kihasználni benne (mert az ingyenes), akkor jó a Lumia is. Persze drágább mint az Y.
2012. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Yupiternek igaza van.
2012. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

A második ökörséget beszél.

Fut a 610-esen a Skype és az Angry Birds is, optimalizálva van rá! Max. annyi, hogy lassabban tölt be.

Szerintem a Windows még mindig jobb, mint az Android..

Lehet, hogy százezres tételekkel több az alkalmazás a robotra, de nem hiszem, hogy kell mindenkinek vibrátor és fingó alkalmazás a telefonjára..:D A létszükséglet meg Windowsra is megvan!;)

2012. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
WP egy jól optimalizált rendszer és pont. Ennyi előnye van. Samsung!
2012. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert y-on nem szar az angry birds, ha ezt veszük alapul? szerintem a lumia jobb, még így is. annyira rá vagytok állva a hardverre, nem hallottatok még alternatív megoldásokról, mint például a feltörés? jó lehet, 610-re még nehezebb megoldásokat szerezni, de például a skype nem megy rajta gyárilag, nehogy azt higyje bárki is, hogy valami lelkes fejleszőcsapat nem fogja megoldani, hogy menjen 610en is...
2012. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem Galaxy Y-m van nem volt rajta Angry Birds de a Samsung Appsból tökingyen lelehet tölteni..amúgy nem volt még umiám és szerintem nem is lesz mert nagyon jó az a Samsung..:))
2012. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!