Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5570 galaxy mini...

Samsung s5570 galaxy mini adatkábele nem jó vagy nem észleli. Mi a bajja? A telefonon kell beállítani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 19:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
A telefonnal csatlakoztál a számítógéphez?
2012. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen
2012. júl. 3. 20:01
 3/14 A kérdező kommentje:
semmit nem csinál . mármint igen : tölt :O
2012. júl. 3. 20:02
 4/14 anonim válasza:

Na figyelj! Dugd be a kábelt a telefonba, az USB-t meg a számítógépedbe! Ha ez megvan, menj a telefonod kezdőképernyőjéhez. Húzd az ujjadat fentről lefelé! Úgy fog viselkedni, mint egy "roló".

Ott láthatsz egy olyat, hogy "USB csatlakoztatva". pöckölj rá, ezután feljön egy androidos figurás felület, egy olyan gombbal, amire az van írva, hogy "Belső tárhely csatlakoztatása". Ezt nyomd meg. Ezután látni fogja a számítógéped a telefonodat!

2012. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ja és írj, ha sikerült vagy ha nem sikerült! :)
2012. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem írt ki semmit a telefon elhuztam a rolót de nincs ott semmi ://
2012. júl. 3. 20:19
 7/14 A kérdező kommentje:
de néztem ey kérdést és ott a válaszoló azt írta hogy a samsung kiest le kell tölteni. most azt csinálom :)
2012. júl. 3. 20:22
 8/14 anonim válasza:

Én is letöltöttem a Kiest, de nagyon kicsinálta a processzort. Állandóan dolgozott...

Azóta így csinálom, ahogy leírtam. Sosem sikerült még csatlakozni? Sikerült a gépnek telepíteni az illesztőprogramot a telefonhoz?

2012. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Akkor húzd le a rolót, ha csatlakoztattad az adatkábelt és a kijelző bal felső sarkában megjelenik az USB ikonja!
2012. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sikerült lementeni de feltelepíteni nem tudom mert le kell tölteni valamilyen szervízcsomagot. a telefon nem ír ki még mindig semmit :S
2012. júl. 3. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!