Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone smart 2-n hogyan...

Vodafone smart 2-n hogyan lehet beállítani a csengőhangot?

Figyelt kérdés
nem tudom a saját zenéim közül beállítani.tudom hogy buta kérdés de nem vagyok túl jó telefonügyben :$ részletesen írjátok le :) köszi ja és háttérkép váltást is:)

2012. júl. 2. 16:57
 1/8 kashimoto válasza:

Szia! Csengőhang ügyben nyisd meg a fájlkezelőből azt a számot amit szeretnél csengőhangnak, és amint megnyitja, és bent vagy a zenelejátszóban a menü gomb(alul a 3 csík a négy gomb közül (: )megnyomása után kiválasztod a Beáll. csengőhangnak és kész is vagy! Háttérkép igen egyszerű, amikor feloldod a képernyőzárt nyomsz megint egy menü gombot, háttérkép, képtár, fájlkezelő és kiválasztod azt a képet, amit szeretnél. Remélem elég érthetően írtam le:D


U.i: Az ébresztőhangra és az sms csengőhangra én se jöttem rá, de egy korábbi modellen se lehetett saját sms hangot betenni:/

2012. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg is van :) köszönöm szépen :D
2012. júl. 3. 14:45
 3/8 anonim válasza:

Sziasztok!


És az sms hangot hogy lehet átállítani? Most valami nagyon egyszerű hang van és nem hallom ha üzenetet kapok. Az email hangot sikerólt csak. Előre is köszi!

2012. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hali!


Ébresztésnek /riasztásnak/ be tudod állítani azokat a csengőhangokat amiket egyszer már beállítottál általános csengőhangnak. /nem ismerem a rendszert, de valószínűleg valahol eltárolja egy mappába és onnan teszi elérhetővé/ Illetve a névjegyekhez is csak olyan zenéket tudtam hozzárendelni amiket már beállítottam egyszer ált. csengőhangnak.


Viszont üzeneteknek nem tudok így sem saját csengőhangot adni, csak a gyáriak közül válogathatok...

2012. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Találtam egy megoldást, ki is próbáltam :) És működik :D


Hogyan tudok saját csengőhangot/SMS hangot betenni?


Az SD kártyán egy ilyen stuktúrát kell létrehozni:


/media/audio/alarms


/media/audio/ringtones


/media/audio/notifications


Vagy Marketből is leszedhető sok erre képes app, pl RingDroid.


Amit be akarsz állítani csengésnek, átmásolod a kívánt mappába és már meg is találod a beállítások/hangok/értesítési stb listába...

2012. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nagyon hasznos csak azóta ellopták ;))
2012. okt. 2. 18:04
 7/8 anonim válasza:
Sajnálom, pont egy smart 2 kellett nekik :D? Amúgy elég sok androidos készüléknél így működik :S ami azért elég gáz...
2012. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen :/ pont ez ... a rendőrség persze nem találja -.- egy ideig nincs új telefon ( 2 hetes volt mikor ellopták ) marad a régi sz*r
2012. okt. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!